توضیحات کاره

حتما از اهمیت کامنت گذاری برای پست های اینستاگرام خودتون مطلع هستید.

اولین عکس العمل فالور بعد از مشاهده پست شما چیست؟

اولین جایی که بعد از مشاهده یک پست، به آن مراجعه می کنیم قسمت نظرات آن پست هست. چرا که می خواهیم ببینیم نظر بقیه راجب به آن خدمات یا محصول چی بوده.

اگر پیج کاری دارید که می خواهید محصولی یا خدماتی رو ارائه بدید، باید به این موضوع توجه داشته باشید، که هیچ کاربری حاظر نیست اولین تست کننده خدمات شما باشد. اگر تعدادی از کامنت ها حاوی تمجید و یا تجربه آنها از خدمات یا محصول شما باشد، قطعا مخاطبان بیشتر به شما اعتماد می کنند و همین روش می تواند تا 85 درصد از فروش شما را ارتقا بخشد.

وقتی که مخاطبان شما ببینند که شما به تمام سوالات و ابهامات آنها پاسخ داده اید خیلی زود به فعالیت و جدی بودن شما اعتماد می کنند و از همین رو کامنت زیر پست یکی از مهمترین بخش برای یک پیج موفق به حساب می آید.

چرا می خواهم این آموزش را به شما بدهم؟

اگر به کاره های دیگر من در پایین همین صفحه نگاه کنید، متوجه می شوید که یکی از سفارشات من فقط برای کامنت نویسی هست. و من دوست داشتم که این ترفند راحت رو به شما هم یاد بدم که هم اگر خواستید ازش کسب درآمد کنید و هم دیگر بابت هر کامنت مبلغ 500 تومان به من پرداخت نکنید و هر وقت برای هر پست هر چند کامنت که خواستید بزنید. 

به چه ابزاری نیاز داریم؟

هیچ. شما به هیچ ابزاری به جز اینستاگرام خودتون نیاز ندارید، فقط کافیه هر وقت می خواهید کامنت ثبت کنید براش وقت بزارید.

ویژگی های این روش چیست؟

شاید پستی که منتشر می کنید، سوالات زیادی را برای مخاطبان شما به وجود بیاورد که شما با کامنت پرسشی و سپس جوابدهی به آن، این ابهامات را رفع می کنید. 90 درصد مخاطبانی که از یک خدمات یا محصول صرف نظر می کنند به خاطر ابهاماتی هست که در ذهن دارند.

یکی از ویژگی های دیگر این روش این هست که برای هر پست خود همیشه چند لایک هم می توانید بزنید.

تمام این کارها رایگان و توسط اینستاگرام خودتون امکان پذیر هست.

این آموزش چقدر زمان می برد؟

کل این آموزش شاید کمتر از 20 دقیقه از وقت شما را بگیرد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک فایل 6 صفحه ای pdf

نوع محتواهای ارسالی: متنی (pdf یا word)،  

    توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

    سایت مسئولیتی در خصوص محتوای ارایه شده در این کاره ندارد. مسئولیت استفاده و نحوه ی استفاده از محتواها برعهده ی خود مشتری می باشد.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش