توضیحات کاره

چطور به صفحه اول گوگل برسیم؟

آرزوی هر وبسایتی بالا بودن در صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی خودش هست اگر شما یک سایتی داشته باشید که هیچ ورودی واقعی نداشته باشد چطور انتظار مشتری دارید؟!
در واقع مثل این هست که شما یک مغازه در وسط کویر احداث کرده‌اید که هیچ کسی از جلوی مغازه عبور نمی‌کند. 99 درصد از سایت‌های فارسی دقیقاً چنین وضعیتی دارند یعنی صرفاً یک سایت بی ارزش طراحی شده است که هرگز درآمد پایداری ایجاد نمی‌کند. پس بدون سئو سیات شما هرگز به درامد نمی‌رسد!

 

برای درآمدزایی وب سایت چکار کنم؟

1-سئو فنی یا سئو تکنیکال

اولین کار طراحی یک وب سایت با کیفیت بر اساس اصول سئو تکنیکال است که به ندرت در ایران این کار اصولی انجام می‌شود. حتی شرکت‌های معروف طراحی سایت هم با سر هم بندی کردن فقط یک سایت تحویل مشتری می‌دهند که اصلاً از نظر فاکتورهای سئو فنی قابل قبول نیست. سرعت سایت، دسته بندی ‌ها، بر چسب ‌ها، کد نویسی قالب، نمایش در موبایل و... همه جز موارد فنی محسوب می‌شود.

2- تقویم تولید محتوا

تولید محتوای اصولی مهمترین شرط سئو است. محتوای مناسب یعنی غیر کپی باشد تمامی اصول مقاله نویسی رعایت شده باشد به علاوه اینکه اصول سئو را داشته باشد. که در این حوزه هم معمولاً چون کارفرماها ناآگاه هستند با هرکسی کار می‌کنند و نتیجه‌ای خاصی حاصل نمی‌شود. در واقع باید یک تقویم برای تولید محتوا داشته باشیم نه اینکه هر روز که وقت داشتیم یک مقاله منتشر کنیم.

3-سئو خارجی = بک لینک + ریپورتاژ + PBN

بعد از اینکه 2 عامل اولی به صورت کامل انجام شد تازه نوبت به سئو خارجی می‌رسد که سوخت سایت شما تأمین می‌کند. سئو خارجی وقتی کاربری هست که مقدمات لازم فراهم باشد اگر 2 عامل اول درست انجام نشده باشد معمولاً با انجام سئو خارجی نتیجه منفی می‌گرید و شاید برای چند سال سایت شما عقب گرد کند! ولی اگر این بخش اصولی انجام شود به سرعت در نتایج گوگل بالا میایید که حتی خودتان هم تعجب می‌کنید.

 

نقشه راه چیست؟
در طول سال‌هایی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ کار کرده‌ام شرکت‌ها یا فیری لنسر ها را بیشتر شبیه به یک بقالی دیدیم که به مشتریان خودشان به صورت کیلویی جنس می‌فروشند. وقتی مشتری یک سفارش سئو دارد مجری معمولاً نرخ می‌دهد همین!
در صورتی که سئو یک روند است که نیاز به نقشه راه دارد چطور بدون نقشه راه یک روند سئو با این حجم جزئیات قابل انجام است. فقط معدود شرکت‌هایی را دیدم که برای نقشه راه مبلغی حدود 6 میلیون به بالا دریافت می‌کنند و پروپوزال به مشتری می‌دهند. ولی من بدون نقشه راه پروژه سئو را انجام نمی‌دهم. و حتماً نقشه را دقیق + استراتژی به مشتری ارائه می‌کنم البته چون شرکت نیستم با نرخ خیلی کم انجام می‌دهم.

گزارش سئو چیست؟
ما به صورت هفتگی، ماهانه مشتری را در جریان روند کار قرار می‌دهیم. مشتری خیلی شفاف روند کار را درک می‌کند و متوجه پروسه سئو می‌شود. برای همین شما با خیال راحت میتوانید از بهبود رتبه کلمات کلیدی‌تان در گوگل لذت ببرید.

سئو کلاه خاکستری ترفند جدیدی برای سئوکاران
وقتی شما به عنوان یک مشتری از سئوکار سؤال می‌کنید میشه دقیقاً بگید چکار می‌کنید واسه سایت، پاسخ می‌دهد که تخصصی هست، شما متوجه نیستید! و... برای اینکه در یک کلام یا ناشی بودن خودش را توجیه کند یا مشتری را گیج کند که سر از کارش در نیاورد.
به این افراد میگویند سئوکار کلاه خاکستری یعنی افرادی که هرگز برنامه شفافی از روند کارشان ارائه نمی‌دهند. برای همین معمولاً نرخ‌های کمتری نسب به سئوکاران کلاه سفید دریافت می‌کنند و اکثر مشتریان هم به دلیل نرخ کم، پروژه با به صورت خاکستری سفارش می‌دهند که معمولاً در بلند مدت اصلاً نتیجه مطلوب نیست.

سئو کلاه سفید
شاید این واژه خیلی در ایران کاربردی نباشد و عده کمی بدانند اصلاً سئو یک تقلب و ترفند نیست بلکه یک روند منطم حرفه‌ای است که در طول چند ماه نتیجه می‌دهد. کلاه سفید بودن = گزارش شفاف از روند کار! که من به صورت کلاه سفید پروژه شما را انجام می‌دهم.

چرا سئو کلاه سفید بهتری مسیر است؟
1- جایگاه پایدار
2-گوگل پسند بودن
3-عدم ریسک
4-قابلیت واگذاری پروژه سئو به یک سئوکار جدید در حین کار

 

روند سفارش سئو چگونه انجام می‌شود؟
1- سایت و حوزه کاری خودتان را معین می‌کنید.
2-طراحی سایت شما بر اساس اصول سئو تکنیکال انجام می‌شود. اگر سایت داشته باشید در صورت انجام اصلاح می‌شود.
3-لیست کلمات کلیدی جمع آوری می‌کنیم
4-نقشه راه دقیق برای شما آماده می‌کنیم
5-پرداخت انجام می‌شود و پروژه شروع می‌شود

* قبل از سفارش لطفا پیام دهید*

 

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک گزارش در قالب فایل پی دی اف از روند کار + بهبود جایگاه کلمات کلیدی

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از گزارش تهیه شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای گزارش اولیه + نقشه راه سئو + قیمت گذاری   در 7 روز
  پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش، جهت هماهنگی برای انجام کار به این فروشنده پیام دهید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.