توضیحات کاره

آموزش پروژه محور سئو Seo روی سایت خودتان

 

شما با این آموزش میتوانید در چند ماه جایگاه تمامی کلمات کلیدی تان را بهبود دهید. این آموزش کاملا کاربردی است یعنی آموزش + مشاور است.

رازهای سئو که هرگز سئوکارها به شما نمیگویند

در این کاره سایت شما توسط تیم ما سئو میشود و تمامی رازها و تکنیک های که ازآنها بی خبر اید را به شما آموزش میدهیم در واقع هم سایت شما به نتیجه میرسد هم خودتان در جریان ریز پروژه هستید و بعد از به نتیجه رسیدن سایت تان میتوانید به عنوان نمونه کار از آن استفاده کنید و پروژه های جدیدی جذب کنید. ما در حین پروژه کلیه کارهایی که انجام میدهیم و تمامی افراد تیم که به صورت حرفه ای یک تخصص دارند را به شما معرفی میکنیم تا کل تجربه سئوکارهای را یکجا به صورت عملیاتی هم یاد بگیرید و هم نتیجه را روی سایت تان ببینید.

تازه کارها

اگر سایت راه اندازی کرده اید یا در فکر یک سایت هستید من میتونم کمک تان کنم تا سئو را یاد بگیرید روی سایت خودتان انجام دهید. اصلا مهم نیست چقدر حرفه ای باشید فقط مهم این هست که علاقه به یادگیری و انجام سئو داشته باشید. خیلی از افراد بعد از سال ها هنوز یک سایت پول ساز ندارند به خاطر اینکه یا سئوکار حرفه ای پیدا نکرده اید یا خودشان سئو را بلد نیستند!

من به شما آموزش میدهم چطور کل فرآیند سئو را بدون دردسر انجام دهید

1- بهینه سازی فنی سایت (سئو تکنیکال): به ندرت دیده ام کسی در این مورد آموزش یا مشاور دهد چون یک عامل بسیار مهمی هست که سئوکاران هرگز فاش نمیکنند.

الف ) بهینه سازی کد های قالب یا تعویض قالب

ب ) سرعت سایت

ج ) موبایل فرندلی (نمایش در موبایل)

د ) دسته بندی ، تگ ، لینک ، متا تگ ، دسکریپشن

ی ) تمامی مواردی ریزی که در این بخش هست را برای به شما میگوییم

2- تولید محتوا: در این بخش به شما آموزش میدهیم که چطور مقاله تالیف ترجمه یونیک تولید کنید که از از 3 نطر مخاطب پسند و گوگل دوست باشد (ویراستاری – اصول سئو مقاله – روان و مفهومی)
سپس به شما یاد میدهم چطوری تقویم تولید محتوا داشته باشید و کلمات کلیدی تان را استخراج کنید و مقاله نویسی را انجام دهید.

3- سئو خارجی: اصل انجام لینک سازی، ریپورتاژ ، pbn را درک میکنید و طبق برنامه لینک سازی و سئو خارجی انجام میشود. در این بخش سایت ها روند پیشرفت را سریع جلو میرود به شرطی که  کارهای قبلی را درست انجام داده باشید.

4- آنالیز: کار کردن با ابزارهای سئو و تحلیل با وب کنسول و آنالیتیکز

5- حرفه ای شدن: بعد از مدتی که سایت خودتان به نتیجه رسید میتوانید وب سایت دیگران را هم سئو کنید یا حتی به عنوان یک سئوکار مشغول به کار شوید.

6- پروپوزال یا نقشه راه نویسی: یکی از مهارت هایی که در طول این مسیر کسب خواهید کرد نوشتن استراتژی برای سایت های دیگران است.

 

سوالات

1- چقدر زمان میبرد یک سایت صفر در کلمات کلیدی جایگاه بگیرد؟

یک دامنه تازه کار باید با روند آرام در طول 4 ماه اول مقدمات سئو را فراهم کنیم پس لطفا اگر عجله دارید میتونید بدون رعایت اصول برید چندتا بسته بک لینک بخرید و اسپم بشید شبیه به اکثر مدیران عجول ایرانی!!! پس عجله نکنید بعد از چند ماه اول، سرعت پیشرفت سایت سریع میشود.

2-تفاوت آموزش ما با سایر افراد چیست؟

بیشتر آموزش ها از فروش بسته آموزش سود می کنند و هرگز مدرس در کنار شما نیست تا سایت تان به نتیجه برسد چون وقت این کار را ندارد با تبلیغات شما چندین میلیون پرداخت میکنید دوره را ثتب نام میکنید ولی پس از پایان دوره هیچ نتیجه ای حاصل نمیشود چرا؟ چون همه داستان تئوری بوده است و مدرس برای کسب درآمد پکیج آموزش را به شما فروخته است در نهایت اسم پشتیبانی را هم روی پیکج قرار میدهند که شما دلخوش باشید و حس کنید رویای رسیدن به صفحه اول یک روز محقق میشود ولی هرگز این اتفاق رخ نمیدهد.

ولی در این کاره شما علاوه بر آموزش های مورد نیاز به عنوان یک شاگرد در کنار استاد هستید و در هر مرحله یک دستورالعمل دریافت میکنید پس از کسب نیتجه مرحله بعدی آغاز میشود و تا پایان مسیر در کنار شما هستیم.

3-چه پیش نیاز های باید داشته باشیم؟

در کل نیاز به مهارت خاصی نیست برای مدیریت یک وب سایت ولی هر کجا که دانش کافی نداشته باشید من افراد حرفه ای را خودم تایید میکنم را به شما معرفی میکنم که لازم به کسب صفر تا صد آن بخش تخصصی نداشته باشید در کل باید علاقه مند به سئو باشید.

 

من واقعا نمیدانم باید از کجا شروع کنم؟

نگران نباشید صرفا بودجه ماهانه ای که میتونید برای سایت تان اختصاصی دهید + ایده تان را با ما مطرح کنید بهترین مستر را در اختیارتان قرار میدهیم.

 

اگر جایی گیر کنم شما راهنمای من هستید؟ بله

 

من فکر میکنم سئو کار پیچیده ای هست ایا واقعا موفق میشوم؟

 اگر با برنامه جلو بروید و افراد حرفه ای در این حوزه را بشناسید بدون شک موفق خواهید شد.

 

من احساس میکنم تنهایی از پس کار بر نمیایم!؟

در تمامی موارد هر جایی نیاز بود خودتان انجام میدهید و هر جایی هم که برای شما سخت بود، افراد مطمئن را به شما معرفی میکنم که با نرخ مناسب و تضمینی کار شما را انجام دهند. در واقع کار یک سئوکار مدیریت پروژه هست و لازم نیست تمامی جنبه ها را انجام دهد بلکه فقط مواردی که باید در کنار هم جمع شود را مدیریت میکند.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

فایل گزارش نحوه انجام سئو

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای مشاور شروع دقیق پروژه سئو + پروپوزال   در 5 روز
    پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش، جهت هماهنگی برای انجام کار به این فروشنده پیام دهید.
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.