توضیحات کاره

ترجمه متون تخصصی مربوط به تکنولوژی ، ارز دیجیتال ، گیم  و هر آن چه که مربوط به مباحث کامپیوتر و  IT  باشد انجام میگیرد. در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد. قیمت ترجمه با توجه به تخصصی بودن مطالب،  هر 250 کلمه بین 7000 تومان تا 10,000 تومان.

مدت زمان انجام پروژه پس از بررسی متن مورد نظر اعلام خواهد شد. در صورتی که در متن، جدول یا جداولی وجود داشته باشد که نیاز به ترجمه دارد بابت ترجمه هر جدول هزینه اضافی 1000 تومان دریافت می شود و در صورتی که در متن علائم ریاضی و معادلاتی باشد به دلیل زمان بر بودن وارد کردن این معادلات هزینه اضافی 10000 هزار تومان دریافت خواهد شد.

ترجمه به صورت روان و صحیح صورت می گیرد و تلاش بر این است که تا جای ممکن از واژگان  معادل فارسی استفاده شود تا نیاز به اططلاحات گنگ و مبهم انگلیسی احساس نشود. 

 

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از پایان کار،  ترجمه به صورت یک فایل word همراه با ذکر نکات اضافی مانند پیشنهاد برای جای گذاری کلمات مناسب تر یا کلمات همسان و همچنین فایل pdf بنا به درخواست مشتری ، تحویل داده می شود. 

  • از زبان: انگلیسی
  • به زبان: فارسی
  • نوع ترجمه: تخصصی رشته کامپیوتر و IT

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از ترجمه ی انجام شده توسط این کاربلد را مشاهده و بررسی نمایید 

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

نوشتن فرمول ریاضی   +5,000 تومان
برای 250 کلمه   در 1 روز
با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.