توضیحات کاره

اگر قصد خرید کالا یا واردت از کشورهای مختلف دنیا را داشته ولی اطلاعات کافی در این زمینه ندارید .... و یا می خواهید کالایی را به خارج از کشور بفرستید ولی نمی دانید که چطور باید این کار ار انجام دهید .... نگران نباشید .... من می توانم در این زمینه به شما کمک کنم.

واردات و صادرات کالا همواره یک امر پیچیده و پر از ریسک بوده و تغییرات متعددی که در زمینه روشهای واردات و صادرات و قوانین گمرکی و تجارت خارجی ایران دائما در حال انجام است، این فرایند را با پیچیدگی های خاص خود مواجه ساخته است. لذا استفاده از راهنمایی های یک متخصص بازرگانی خارجی که خودش سرد و گرم این کار را چشیده است جهت کسب موفقیت بسیار ضروری می باشد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از برقراری تماس توسط شما مشتری عزیز از طریق سایت و آشنایی با پروژه شما، بسته به نوع پروژه ای که معرفی می فرمائید، بسته های مختلفی به شما پیشنهاد می گردد:

1) سورس یابی و معرفی تامین کنندگان: در این بسته، پس از شناسایی پروژه شما در صورتی که مربوط به واردات کالا باشد، و شما نتوانید تامین کنندگان کالای موردنیاز خود را پیدا کنید، من این کار را برای شما انجام می دهم و فهرستی از تامین کنندگان کالای موردنظر را برایتان ارسال می کنم. در صوت نیاز، من می توانم مکاتبات اولیه جهت اخذ قیمت و سایر شرایط خرید کالا را برای شما انجام دهم.

2) مکاتبات بازرگانی خارجی: در صورتیکه تامین کننده کالای مورد نیاز خود را پیدا کرده اید ولی نمی دانید که چطور باید با او ارتباط برقرار کنید، من میتوانم این کار را برای شما انجام دهم. من با فروشنده شما مکاتبه کرده و کلیه کارهای لازم جهت واردات کالا مانند حمل، بیمه، پرداخت حواله جات ارزی و غیره را برای شما انجام می دهم. همچنین گزارشی از کلیه کارهای صورت گرفته به همراه مکاتبات را برای شما ارسال خواهم کرد.

3) در صورتیکه کالای شما به هر یک از گمرکات کشور وارد شده باشد و شما امکان ترخیص کالای خود را نداشته باشید، من میتوانم این کار را برای شما انجام داده یا افراد متخصص در این زمینه معرفی کنم.

4) در سایر زمینه های صادرات و واردات، اعم از مباحث حقوقی و قوانین و مقررات نیز من همواره در کنار شما خواهم بود.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  مکاتبات بازرگانی خارجی پایه +2 روز +50,000 تومان
  عملیات بازرگانی خارجی شروع از +5 روز +100,000 تومان
  برای به ازای معرفی هر تامین کننده   در 3 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های hoomanasghari