توضیحات کاره

بنده به مدت ۱۰ سال بصورت حرفه ای در زمینه ی زبان انگلیسی فعالیت جدی داشته ام . ۵ سال سابقه ی تدریس و ۳ سال است که کار ترجمه ی تخصصی میکنم. دانشجوی ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی هستم و ۲ سال است که با کمک اساتید در زمینه ی ttc - IELTS و زبان انگلیسی مشاوره میدم و برنامه ریزی میکنم. بنده بتدا شما را تعیین سطح خواهم کرد یا اگر به تازگی ( کمتر از یک هفته ) توسط یک اموزشگاه معتبر تعیین سطح شده اید به بنده سطحتون رو اعلام میکنید . سپس با توجه به سطحتون ؛ زمان و هزینه تون برای بهبود سطح زبان شما برنامه ریزی میکنم و بهتون منابع معتبر معرفی خواهم کرد .قیمت گذاری بر اساس سطحتون میباشد . 

مشاوره برای یادگیری زبان دوم به معنی ارائه‌ی راه‌حلی مناسب، با توجه به نیازهای شما است. سوالاتی هستند که می‌توانند بین شما و یادگیری زبان دوم فاصله بیاندازند. از جمله این سوالات می‌توان به مثال‌های زیر اشاره کرد.

✎ واقعا می‌توانم زبان انگلیسی یاد بگیرم؟

✎ برای یادگیری زبان حتما باید خارج از کشور زندگی کنم؟

✎ معلمی که زبان مادریش انگلیسی است بهتر از معلم زبان ایرانی می‌تواند به من زبان یاد بدهد؟

✎ چند ترم دیگر باید منتظر باشم تا بتوانم روان انگلیسی صحبت کنم؟

✎ من که از حرف زدن جلوی دیگران ترس دارم، می‌توانم زبان انگلیسی یاد بگیرم؟

✎ کتاب‌ها و دوره‌های آموزش زبان انگلیسی زیادی را گذرانده‌ام و احساس ناامیدی می‌کنم، باید از یادگیری زبان صرف نظر کنم؟

✎ در سن و سال من می‌شود زبان انگلیسی یاد گرفت؟

برای یاد گیری زبان انگلیسی با توجه به سطحتون از ۵۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان متغیر است ( در ازای هر سطحی که میخواید برید بالا ۵۰ هزار تومان )

برای مشاوره و برنامه ریزی ازمون ایلتس هزینه برا اساس سطحتون از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان ( تضمینی برای نمره ی ۷ به بالای اکادمیک )

برای مشاوره در زمینه ی تدریس زبان انگلیسی و ttc به شما منبع و دوره (در صورت نیاز ) معرفی میشود و در زمینه ی تدریس مطالب مختلف به سوالات شما پاسخ خواهم داد . ( ۷۰۰۰۰ تومان )

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک فایل pdf از منابع و یا دوره های مورد نیاز سطح شما 

یک فایل pdf که در ان بر اساس زمانتون برای تک تک مهارت ها و general english برای شما نقشه ی راه ترسیم شده و یک برنامه با تمام جزئیات دریافت میکنید. 

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.