توضیحات کاره

با سلام و آروزوی موفقیت برای تمام مردم میهن عزیزم

من میتونم استراتژی معاملاتی شما رو به زبان mql4 برای پلتفرم متاتریدر پیاده سازی کنم، از الگوریتم بک تست بگیرم، و به مدت یک ماه در صورت برخوردن به هر گونه باگ اونو رفع کنم. لازم به ذکر هست که نوشتن یک ربات معامله گرنیاز به دانش برنامه نویسی ،  نکات فنی و فوت کوزه گری معامله هست که تنها با تجربه و آموزش های تخصصی بدست میاد. تیم ما با داشتن چندید سال تجربه در زمینه برنامه نویسی و ارتباط با استادین نخبه افتخار اینو داره که به شما تیم قدرتمندی رو پیشنهاد بده که نه تنها میتونیم الگوریتم شمارو پیاده سازی کنیم بله میتونیم بهتون مشاوره هم بدیم.

کد های شما با جدید ترین روش ها و متد های کد نویسی پیاده سازی می شود. به عنوان مثال کد تمیز( کلین کد) ، پیاده سازی شی گرا ( بصورت متد، کلاس و پکیج) و توضیحات کد ( کامنت گذاری ) که  قابلیت توسعه راحت را به شما در آینده می دهد. و درصورت درخواست اختصاصی مشتری پیاده سازی با روش TDD انجام میشود.

سه دسته نرم افزار قابل پشتیبانی متاتریدر یعنی اکسپرت، اندیکاتور و اسکریپ میتونیم پیاده سازی کنیم. و هزینه برنامه نویسی و زمان تحویل بسته به نوع نرم افزار و الگوریتم شما متغییر هست پس لطفا قبل از ثبت درخواست هماهنگ کنید که براتون پروژه اختصاصی باز کنم.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از اتمام پروژه فایل mq4 ، ex4 ، mqh  بصورت فشرده شده به همراه آموزش تصویری نصب و استفاده از آن به شما ارائه می شود.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.