توضیحات کاره

ساخت اکانت فول پریمیوم گرامرلی Grammarly

نوشتن متون انگلیسی را مانند یک انگلیس زبان تحصیل کرده یاد بگیرید

این برنامه ی بسیار هوشمند به شما کمک خواهد کرد که ایمیل، نامه و یا پیام های انگلیسی که می خواهید برای شرکت های خارجی و... ارسال کنید به بهترین شکل ممکن نگارش کنید، انگار که توسط یک انگلیسی زبان (Native) آن هم از نوع تحصیل کرده، نوشته شده است.

Vocabulary

 • این برنامه به شما پیشنهاد می دهد که به جای کلمه ای که در متن استفاده کرده اید، چه کلامه یا کلاماتی را جایگزین نمایید که رسمی تر و آکادمیک تر به نظر برسد (بسته به اینکه مدل متن خود را قبل از نگارش، Academic یا General انتخاب کرده باشید پیشنهاد ها متفاوت خواهد بود)
 • روی هر کلمه ی تایپ شده، اگر کلیک کنید، مترادف های (SYN) آن کلمه هم بعنوان پیشنهاد های بهتر، نمایش داده میشود و شما  میتوانید کلمه ی بهتر را جایگزین کلمه خودتان نمایید.

Grammar

 • اصلاح ساختار قواعدی جمله از جمله گرامر های Intermediate و Advanced که باعث حرفه ای شدن متن شما خواهد شد.
 • اگر چند جمله با گرامر مشابه پشت هم استفاده کرده باشید به شما هشدار میدهد (مثلا 3 جمله پشت سر هم از Simple Present استفاده کرده باشید به شما پیشنهاد استفاده از Present Perfect و یا حتی در صورت امکان جمله شما را به صورت Passive پیشنهاد میکند که متن کاملا حرفه ای شود)

Punctuation

 • همچنین متن شما از نظر نکات ویراستاری بررسی میشود. مثلا اگر در جایی طبق قوانین Academic Writing نیاز باشد که از کاما یا نقطه یا سمی کالن و... استفاده کنید این موارد را به شما گوشزد میکند و تمرین این موضوع باعث میشود کاملا موارد استفاده از این پانکچوییشن ها ملکه ذهنتان شود.

 

این برنامه به شدت برای کسانی که قصد دارند در امتحان های بین المللی زبان انگلیسی از جمله IELTS, TOEFL, GRE, PTE, GMat, Sat نمره رایتینگ خود را به شکل قابل توجهی ارتقا بدهند توصیه میشود. چرا که این برنامه مانند یک معلم خصوصی حرفه ای ایراد های نگارشی آکادمیک شما را به شما نشان داده و راه حل ارائه می دهد.

 • اگر قصد دارید رزومه کاری خود را به زبان انگلیسی تهیه کنید و حرفه ای به نظر برسید،
 • اگر قصد دارید نامه های اداری برای کارخانه و شرکت های خارج از کشور ارسال نمایید،
 • اگر میخواهید در دانشگاه ها و کالج های خارجی تحصیل کنید و نیاز دارید تکالیف و پایان نامه ی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنید،
 • و.....

شما میتوانید این برنامه را روی انواع سیستم عامل ها از جمله Windows  Mac iOS Android نصب کرده و از امکانات آن بهره مند گردید.

 

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

اکانت فول پریمیوم گرامرلی با امکانات کامل و قابلیت انتخاب هر دو سبک نگارش Academic و General

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  سفارش گیری این کاره متوقف شده است.