توضیحات کاره

باتوجه به این که ارایه محتوای تخصصی برای وب سایت ها یکی از کلیدی ترین فاکتور ها در جذب مخاطب و در نتیجه افزایش بازدید و یا رونق کسب و کار در فضای مجازی می باشد . گروه  رویا پردازان با هدف ارایه مطالب  مطابق استاندارد های SEO قدم به این میدان رقابتی گذاشته است . با توجه به اهمیت شدید گوگل و سایر موتور های جست و جو به  متون غیر کپی و تاثیر به سزای این مطالب در بالا رفتن SEO سایت ، گروه رویا پردازان با بهره گیری از کادری مجرب اقدام به تولید محتوا تخصصی نموده است . لازم به ذکر است محتوای تولید شده کاملا مرتبط با موضوع سایت شما خواهد بود متون تهیه شده به صورت کاملا بازخوانی شده می باشد که این موضوع خیال شما را از کیفیت کار راحت نموده و کاری حرفه ای را به شما عزیزان نوید خواهد داد . از آنجایی که هر مطلب برای جلب اعتماد نیاز به منبعی معتبر دارد . گروه رویا پردزان منابع مطالب را نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد که این امر باعث اعتبار فزاینده ای به وب سایت شما خواهد شد .

از آنجایی که متون کوتاه در حدود 250 یا 300 کلمه ای چندان تاثیری در SEO سایت شما ندارد . در پکیج ما تعداد مطالب به صورت پایه 500 کلمه در نظر گرفته شده است تا هم قوانین SEO زیر پا گذاشته نشود و هم به علت تعداد کم کلمات لازم نشود متن خلاصه گردد و از برخی مطالب اساسی چشم پوشی شود .

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

ویژگی های محتوای تولید شده توسط تیم رویا پردازان :

  • ارایه مطلب 500 کلمه ای به همراه یک تصویر مناسب و با گرافیک عالی
  • مطالب به صورت کاملا روان و باز خوانی شده می باشد .
  • اصول seo در کلیه مطالب رعایت شده است .
  • در صورت نیاز بارگزاری روی وب سایت شما با درج هزینه اندک انجام می گیرد .
  • ارایه منبع مطالب به شما برای بالا رفتن اعتبار وب سایت شما

در نهایت 30 پست SEO شده با مجموع 30 تصویر 500 کلمه ای دریافت خواهید کرد .

  • روش های تولید محتوا: گردآوری از چند منبع، تولید محتوای اختصاصی

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از محتوای تولید شده برای کلمات کلیدی توسعه پایدار و حمل و نقل توسط این کاربلد را در اینجا مشاهده و بررسی نمایید.

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading

سایر کاره های hiipteam