توضیحات کاره

سلام من نزدیک 4 سال تجربه ی تدریس دارم و علاوه بر اون دانشجو هم هستم. توی 99 درصد ارائه های کلاسی توی دانشگاه و مدرسه از پاور پوینت استفاده می کنم و به صورت تقریبا تجربی ، می تونم پاور پوینت های نسبتا استانداردی درست کنم هم از نظر ظاهری و زیبایی و هم از نظر اینکه توی متن پاور پوینت چه استاندارد هایی باید رعایت بشه. 

فکر نمی کنم کسی پاور پوینتی کمتر از 5 صفحه بخواد پس قیمت پایه رو با 5 صفحه تعیین می کنم. هر 5 صفحه رو 3000 تومان می گیرم. و به ازای هر یک صفحه ای که اضافه می شه 1000تومان دیگه میگیرم . یعنی کسی که 8 صفحه پاور پوینتش میشه هزینه براش 6000 تومان میشه. 

اینو در نظر داشته باشید که یک پاور پوینت استاندارد نباید صفحه هایی پر از متن و خالی از تصویر داشته باشه پس اگه می خوایید پاور پوینتتون خوب باشه نباید توقع داشته باشید که همه ی مطالبو توی صفحات کمی بذارم ولی سعی هم نمی کنم الکی صفحاتو زیاد کنم.

و اینکه پاور پوینت های انگلیسی هم درست کردم  ولی ترجیح می دم فقط پاور پوینت های فارسی که در زمینه ی علوم انسانی یا زیست شناسی هست یا مطالبش ساده تر هست رو قبول کنم.

شرایط سایت رو در این مورد نمی دونم ولی اگه اجازه داشتم این کاره رو توافقی بین ی قیمت سقف و کف می ذاشتم تا خریدار راضی باشه.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از اینکه پاور پوینتتونو ساختم دو یا سه فایل بهتون تحویل می دم. ی فایل پی دی اف از کار پاور پوینتتون. ی فایل اصلی پاور پوینت و احتمالا ی فایل توضیحی که توش نوشتم پاور پوینتتونو با چه آفیسی طراحی کردم و چه فونت هایی توش به کار بردم که اگه اونها رو ندارید نصب کنید که کارتونو درست نشون بده.

    توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

    نمونه ای از پاورپوینت طراحی شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

    سایر کاره های farnaz.honary