توضیحات کاره

با سلام

من دانشجوی ارشد زیست شناسی گیاهی هستم و به دلیل رشته و مقطع تحصیلیم زیاد مقاله سرچ می کنم. من می تونم توی محدوده ی زیست شناسی (به خصوص گیاهی ، که در این صورت کیفیت کار بالا میره) می تونم تا 15 مقاله فارسی یا انگلیسی براتون پیدا کنم. قیمت هر 15 مقاله با هم میشه 8000 تومان که با توجه به همین قیمت می تونید قیمت حدودی هر مقاله رو محاسبه کنید.

 

من می تونم تعداد 15 مقاله رو باقیمت 8000 تومان برای موضوع شما دررشته ی زیست شناسی بخصوص گرایش گیاهی پیدا کنم. این مقالات با توجه به خواست شما می تونه فارسی- انگلیسی یا مخلوطی از این دو باشه. توجه داشته باشید مقالات فقط از سایت هایی که رایگانن دریافت میشه و از تعدادی از سایت های فارسی فقط میشه خلاصه مقاله رو گرفت که ممکنه بعضی ها همینم به دردشون بخوره(*معمولا* از سایت های wiley و science direct هم می تونم مقاله بگیرم).
موضوعتون رو به علاوه کلید واژه ها برای من بفرستید . اگه کلید واژه ها رو بفرستید مقالات به چیزی که می خوایید نزدیک تر میشه، اگه نمی تونید کلید واژه ها رو بگید موضوعتون رو به خوبی توضیح بدید تا بدونم دقیقا مقاله هایی با چه اهدافی رو می خوایید.
ممنون

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

با توجه به خواست شما و امکان من، من می تونم یا لینک مقالات رو مرتب شده توی ی فایل ورد یا پی دی اف برای شما بفرستم یا فایل مقاله کامل رو براتون بفرستم. دقت کنید که بسیاری از مقالات فارسی و تعدادی از مقالات انگلیسی رایگان نیستند. شما موضوعتونو می دید و من مقالات رایگان رو از سایت های مختلف براتون دانلود و جمع آوری می کنم و تحویلتون می دم. زمان تحویل هم بسته به موضوع بین 3 تا 7 روز است.اگر کارتون با خلاصه مقاله حل میشه هم، تعدادی از سایت های فارسی هستند که خلاصه مقاله ها رو رایگان میشه ازشون گرفت.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای 15 مقاله انگلیسی و فارسی   در 7 روز
    با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاره های farnaz.honary