توضیحات کاره

با سلام

دوستان گرامی در این کاره قصد ارائه ی 5 پکیج بسیار موثر رپورتاژ و لینک سازی رو دارم.

- توجه داشته باشید که رپورتاژ ها کاملا دائمی هستند و نیازی به تمدید ندارید.

- لینک ها همگی فالو هستند.

- سایت ها و وبلاگ ها همگی آتوریتی دار و ایندکس دار و بعضا دامنه های سه حرفی و معتبر و قدیمی هستند.

- سایت ها و وبلاگ ها دارای بازدید و ورودی گوگل بوده و نیز محتوای سالم و به روز دارند. تمام سایت ها و وبلاگ ها با قالب های متفاوت ساخته شده اند و شما صاحب یک لینک بیلدینگ کاملا طبیعی خواهید شد.

- برای هر پکیج یک متن ، و در متن رپورتاژ تا 5 لینک قابل پذیرش هست.

- پکیج ها با یکدیگر هم پوشانی ندارند و هر پکیج سایت ها و وبلاگ های منحصر به خودش را دارد.

- وبلاگ ها از سیستم وبلاگدهی لوکس بلاگ هستند که دامین آتوریتی 52 دارد و اکثرشون هم پیج آتوریتی بالای 30 دارند.

 

*** نکته بسیار مهم ***

بعضی از دامنه های موجود در پکیج ها دامنه های بسیار خاصی از لحاظ تعداد لینک خارجی هستند و طی چندین سال لینک سازی طبیعی و گسترده ای براشون انجام شده و شاخص توتال بک لینک اونها بسیار بالا هست. به عنوان مثال سایت sahadl.ir  با پیج آتوریتی 29 (موجود در پکیج چهارم) دارای بیش از 13000 بک لینک خارجی هست که یک PBN سازی کاملا بی نظیر هست. یا مثلا وبسایت neeva.ir  با پیج آتوریتی 27 (موجود در پکیج سوم) دارای بیش از 5700 بک لینک خارجی هست. وبسایت های nivashop.ir  و  sahastore.ir به ترتیب با آتوریتی های 28 و 31 (موجود در پکیج دوم) دارای 9500 و 5200 بک لینک هستند. یا مثلا وبسایت های  bapic.ir  و   bazaargard.ir  و  sohashop.ir  به ترتیب با پیج آتوریتی های 25 و 26 و 22 (موجود در پکیج اول) دارای 3300 و 7800 و 4600 بک لینک خارجی هستند.

شاخص توتال بک لینک (TB) یکی از شاخص های اضافه ای هست که گوگل از اون برای تشخیص سایت های برتر بین وبسایت های آتوریتی دار استفاده می کنه. این موضوع برای سایتی که داره از این دامنه ها رپورتاژ دریافت می کنه چیز بسیار تعیین کننده ای هست.

ضمنا علاوه بر TB بالا ، دامنه های موجود دارای QB (شاخص کیفیت بک لینک های خارجی) بسیار بالایی هم هستند که همه اینها نشان دهنده زحمتی هست که برای این پکیج ها کشیده شده.

 

پکیج اول شامل 7 سایت و 13 وبلاگ جمعا 20 رپورتاژ (100 لینک)

قیمت پکیج : 120 هزار تومان

 

پکیج دوم شامل 4 سایت و 16 وبلاگ جمعا 20 رپورتاژ (100 لینک)

قیمت پکیج : 120 هزار تومان

 

پکیج سوم شامل 4 سایت و 16 وبلاگ جمعا 20 رپورتاژ (100 لینک)

قیمت پکیج : 100 هزار تومان

 

پکیج چهارم شامل 6 سایت و 13 وبلاگ جمعا 19 رپورتاژ (95 لینک)

قیمت پکیج : 120 هزار تومان

 

پکیج پنجم شامل 16 وبلاگ (80 لینک)

قیمت پکیج : 80 هزار تومان

 

نکات مهم :

از اونجایی که یک سئوی خوب سئویی هست که شامل انواع لینک ها باشه ، به شما مشتریان گرامی سه هدیه ارزشمند تقدیم میکنم که علاوه بر لینک هایی که به صورت رپورتاژ دارید ، لینک هایی از نوع کامنت ، بک لینک های بسیار قوی سوشیال و بک لینک های بسیار قوی پروفایلی هم داشته باشید.

- هدیه اول : یک لیست 15 تایی از سایت های خارجی آتوریتی بالا با دامنه هایی از جمله edu. به ارزش 100 هزار تومان به شما هدیه می شود که به صورت کامنت از آنها بک لینک فالو بگیرید. این کار علاوه بر اینکه تعداد و کیفیت لینک سازی سایت شما رو بالا می بره ، باعث ایجاد تنوع در لینک سازی میشه و علاوه بر بک لینک هایی که به صورت رپورتاژ دارید ، بک لینک های به شکل کامنت هم خواهید داشت که از دید گوگل چیز مهمیه.

- هدیه دوم : به شما مشتریان گرامی ،  نحوه ی گرفتن بک لینک دائمی و فالو از سایت های مایکروسافت و نشنال جئوگرافیک به صورت پروفایل لینک ، آموزش داده می شود که به ترتیب دامین آتوریتی 96 و 93 دارند. داشتن بک لینک از سایت های با آتوریتی خیلی بالا هم تفاوت زیادی با رقیبان ایجاد می کنه و تاثیر زیادی رو کسب نتایج برتر گوگل داره.

هدیه سوم :  ، به شما عزیزان لیستی شامل 15 شبکه اجتماعی معروف دنیا (نه فقط انگلیسی زبان) که بعضا آتوریتی 99 هم دارند! ارائه می شود که با عضویت و انتشار محتوا در اون سایت ها ، سوشال سیگنال رایگان و بسیار قوی برای سایتتون بگیرید و نسبت به رقبا کاملا برتری پیدا کنید.

- هدیه چهارم : در صورت سفارش تمام پکیج ها ، از 80,000 تومان تخفیف بهره مند می شوید.

- ارزش واقعی این پکیج ها بیشتر از قیمت فعلی بوده و در حال حاضر با تخفیف ارائه می شوند. این قیمت ها مرحله به مرحله افزایش می یابد تا به قیمت اصلی برسد. به درخواست دوستان ، قیمت های فعلی تا پایان دی ماه 98 تمدید شد.

- رپورتاژ های مغایر با قوانین فیلترینگ پذیرفته نخواهند شد و در صورت حذف رپورتاژها به علت مغایرت با قوانین فیلترینگ کشور و محتوای غیر مجاز ، مسئولیت به عهده ی مشتری است.

 

برای سفارش بیش از یک پکیج و یا سفارش کمپین های بلند مدت لینک سازی در سایت های خارجی ، از بخش پروژه اختصاصی استفاده کنید.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

با توجه به پکیج یا پکیج های انتخابی ، در وب سایت ها و وبلاگ های پکیج رپورتاژ قدرتمند دریافت می کنید که پس از انجام سفارش لیست آنها برای شما ارسال می شود.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای سفارش پکیج سوم   +20,000 تومان
    برای سفارش پکیج اول یا دوم یا چهارم   +40,000 تومان
    برای سفارش تمام پکیج ها با تخفیف 80 هزار تومانی   +380,000 تومان
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.