توضیحات کاره

شعر و ادبیات از علاقمندیهای اصلی و همیشگی بنده بوده و از همون دوران کودکی استعداد زیادی در به نظم درآوردن مطالب معمولی داشتم. خیلی وقتها موضوعی توی جمع دوستان یا فضای مجازی مطرح میشه و فی البداهه در موردش چند بیت می سازم و از این بابت می تونم بگم دست بالا رو دارم.

یکی از ارزونترین و خلاقانه ترین راههای خوشحال کردن دوستان و اعضای خونواده در مناسبتهای مختلف مثل تولد، عروسی، روز مادر و.... هدیه کردن چند بیت شعر حاوی نکات، خاطرات و ریزه کاریهای مربوط به اون شخص هست که به دلیل منحصر به فرد بودن و یادآوری جالب و لطیف مسائل مابین اون شخص و فرد هدیه کننده شعر، تاثیر خیلی زیادی در خوشحال کردن مخاطب داره و واقعاً سورپرایز و غافلگیرش می کنه. یک هدیه معنوی و یادگاری همیشگیه که در مقایسه با هدایای مادی مثل ساعت و ... که خیلیها می تونن همون رو بخرن، شعر مثل امضای یک شخص مشهور برای مخاطب بدون جایگزین هست و بنابرابن بسیار باارزشه. به خصوص اگه روی تکه کاغذ یا پارچه مخصوص یا داخل یک قاب و یا قطعه ای چوب و ... با خط خوش و امضای اهداکننده نوشته بشه که فوق العاده خواهد بود.
اشعار حاوی مطالب انسانی، اجتماعی ، سیاسی و ملی با پول ارزش گذاری نمی شن و متعلق به همه هستند. اشعاری که بنده می سازم و بابتش حق الزحمه ای دریافت می کنم، جنبه تجاری و شخصی دارند.

قیمت سرودن اشعار یا ساختن منظومه کاملاً بسته به تعداد بیت، طنز یا جدی بودن موضوع، میزان سفارشی بودن کار و تعیین شرایط ویژه از طرف متقاضی و... به طور کلی وقتیه که بنده براش صرف می کنم. ولی در شرایط عادی برای هر بیت (یا هر 6 عبارت شعر نو) مبلغ 10000 (ده هزار) تومن رو در نظر گرفته م.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

فایل تحویلی اینجانب به مشتری یک فایل PDF حاوی ابیات شعر درخواستی خواهد بود.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

    سایر کاره های erfan.h-29