توضیحات کاره

باسلام
 

افزایش ممبر ایرانی فیک، با ریزش بسیار کم(5 درصد تضمینی)

طبق اخرین امار از اپلیکیشن های پیام رسان، تلگرام محبوب ترین پیام رسان در ایران شناخته شد(لازم است بگویم این اپلیکیشن محبوب ترین پیام رسان دنیا نیست و تنها در کشورهای ایران و پاکستان محبوب زیادی دارد). محبوبیت زیاد تلگرام با فاصله بسیار زیادی با دیگر پیام رسان ها باعث شده است بسیاری از حرفه های مختلف برای تبلیغ و ترویج حرفه و کار خود به قاابلیت های این اپلیکیشن روی آورند. مسلما با وجود کانال های بزرگی که در تمامی زمینه ها در تلگرام وجود دارد امکان جذب مردم به کانال اولین سد راه کسانی است که می خواهند از طریق کانال ها به رشد کسب و کار خود بپردازند.

یکی از شعارهایی که همیشه من از هر کسی که میخواهد کاری را شروع کند می پرسم این است: از کجا میخواهید مشتری بیاورید؟ حالا اگر کار یا بخشی از کار شما یک کانال تلگرام باشد، سوال این گونه می شود: از کجا می خواهید اعضای کانال را افزایش دهید و مشتری کانال را بیاورید؟

من به شما یک راهکار میدهم. شما بایستی در ابتدای کار و حتی تا همیشه از ممبر فیک یا اعضای غیر واقعی استفاده کنید. درست است که ممبر فیک هیچ وقت مشتری شما نمی شود ولی اولا افرادی را که به کانال شما سر می زنند را راغب می کند که در کانال عضو شوند. به عبارت دیگر کانال شما از حالت سوت و کوری درمی آید و کسی که برای اولین بار وارد کانال می شود احتمال اینکه عضو کانال سر زنده و پر ممبر شما شود بیشتر می شود. دوما، با افزایش اعضای کانال شما می توانید تبادلات با کانال های بزرگتری داشته باشید. یعنی یک فرصت برای تبلیغ رایگان. هرچه کانال شما اعضای بیشتری داشته باشد، کانال های بزرگتری حاضر به تبادل با شما می شوند. و این یعنی افزایش ممبر فیک باعث افزایش ممبر واقعی شده است.

از من خیلی ها می پرسند ممبر واقعی هم دارید؟ اصلا ممبر واقعی خوب است؟ بعضی ها هم می گویند ممبر، فقط ممبر واقعی. حالا می خواهم شما را نسبت به ممبر واقعی روشن تر کنم. پس این چند خط را بخوانید. مطمئن باشید این چند خط را فقط برای کمک به شما و جلوگیری از هدر دادن پول هایتان می گویم

ممبر واقعی از طریق کاره ها و فریلنسرها و سایت ها و هر کسی که آن را به تعداد مشخصی برای شما بیاورد را به دو نوع تقسیم می کنم:

1) ممبر واقعی دروغین: فرد به شما به دروغ می گوید که ممبر واقعی است. دلایل عجیب و غریبی می آورد که ممبر واقعی است. بدانید تمامی افرادی که از نرم افزارهای سکه ای و روش تی دیتا ممبر اضافه می کنند ممبر فیک اضافه می کنند.

2) ممبر واقعی حقیقی: این ممبر واقعی است. بله واقعا افرادی پشت این اکانت هایی که به کانال شما اضافه شده اند وجود دارد. اگر می پرسید در این فضای آشفته چطور ممبر واقعی دروغین را از ممبر واقعی حقیقی تشخیص دهم باید بگویم فقط یک سوال بپرسید: "چند درصد ممبر ها بازدید دارند؟" ممبرهای واقعی دروغین از کانال شما بازدید نمی کنند و در حقیقت همان ممبر فیک است. پس اگر کسی هزار و یک دلیل اورد که ممبرش واقعی است ولی بازدیدهای کانال شما را افزایش نمی دهد بدانید به این فرد نباید اعتماد کرد.

حال میخواهم بگویم آیا واقعا ممبر واقعی خوب است؟ آیا واقعا ممبر واقعی حقیقی که به طور انبوه از طریق کاره ها اضافه می شود از ممبر فیک بهتر است؟ برای توضیح این امر ابتدا روش های افزایش ممبر واقعی حقیقی را خدمتتان عرض می کنم. ممبر واقعی از 3 روش به کانال شما می تواند افزوده شود: 1. جوین اجباری 2. پاپ آپ 3. نوتیفیکیشن. که به ترتیب قیمت ها با افزایش روبه رو می شود. در روش جوین اجباری فرد ناخواسته به کانال شما اضافه می شود. در روش های پاپ آپ و نوتیفیکیشن فرد به واسطه ی یک تبلیغ که روی گوشی اش دیده می شود به کانال شما اضافه می شود.

حال من با استناد به مطالب زیر به این مهم می پردازم که ممبر واقعی از ممبر فیک بدتر است! و ارزش واقعی آن در کانال شما نصف ارزش ممبر فیک خواهد بود. یعنی اگر ممبر فیک را هر کا 12 هزار تومان می خرید باید ممبر واقعی را 6 هزار تومان بخرید! این ارزش اصلی این ممبر برای شماست. کاری به قیمت های چندین برابری آن نداریم ولی ارزش آن برای کانال شما نصف ممبر فیک خواهد بود. چراااا؟؟؟

برای توضیح این مطلب ممبرها را به دو دسته الف) فعال و دانا ب) غیر فعال یا کم اطلاع تقسیم بندی می کنم و به شرح نحوه ی عملکرد هر گروه می پردازم:

الف) فعال و دانا: اگر فردی از طریق هر یک از روش های بالا وارد کانال شما شود و فردی دانا و فعال باشد، کانال شما را در اولین فرصتی که ببینید ترک می کند. زیرا یک فرد فعال در تلگرام از تعدد کانال ها خوشش نیامده و در کانال تازه تاسیس شما باقی نخواهد ماند.

ب) غیر فعال یا کم اطلاع: برخی از افراد در تلگرام اکانت دارند ولی غیر فعال هستند. این افراد اگرچه از کانال شما لفت نمی دهند ولی بازدیدی از کانال هم ندارند و عملا مانند ممبر فیک می باشند. برخی دیگر نیز کم اطلاع هستند مانند مادر بزرگ هایمان یا بچه های کوچک که تلگرام دارند ولی طرز استفاده آن را به درستی نمی دانند. این افراد هم از کانال شما لفت نمی دهند ولی حتی به درستی بلد نیستند کانال شما را باز کنند، ورق بزنند و ... پس عملا این دسته نیز فایده ای برای شما ندارد.

در نتیجه اگر بگوییم 50 درصد از ممبرهای اضافه شده ممبرهای دسته اول هستند پس 50 درصد از ممبرهای جذب شده ریزش می کنند. و 50 درصد دسته دوم در کانال شما باقی می مانند. پس نتیجه این می شود که شما 50 درصد ممبرهایی که خریدید را در کانالتان دارید و این 50 درصد دقیقا مانند ممبر فیک رفتار می کنند و کانال شما را بازدید نمی کنند. بنابراین در طول یک هفته که ریزش ها تکمیل می شود ارزش خرید شما به نصف ارزش خرید ممبر فیک تقلیل می یابد. بنابراین ممبر واقعی نخرید.

 

اگر با مواردی که در بالا آوردم مطمئن شدید که ممبر فیک باید برای کانالتان بخرید، ممنون می شوم اگر این خرید را از بنده انجام بدهید. حتی اگر از بنده خرید هم نکردید من حاضرم باز هم در خصوص ممبر و بازدید کانال های تلگرامی به شما مشورت بدهم.

اگر قصد خرید از بنده را دارید، به شما 3 تضمین می دهم:

1. ریزش ممبر ها کمتر از 5 درصد باشد

2. در صورت نقض تضمین اول(که انتظار نمی رود) کل ریزش را به طور رایگان جبران خواهم نمود.

3. در صورتی که از کار بنده رضایت نداشتید کل مبلغ را به شما عودت می دهم. اگرچه سایت "انجام میدم" و تیم تضمین کیفیت این سایت نیز این اقدام را صورت می دهد ولی حتی اگر پس از اتمام کار و زدن تکمیل سفارش و پس از چند روز نیز متوجه نواقصی در کار شدید و رضایت نداشتید از طریق پیام در همین سایت با ما در ارتباط باشید تا مشکلتان را حل کنم و یا وجه پرداختی را برگردانم.

 

قیمت های ممبر فیک چقدر است؟ (با خرید ممبر از من باعث سرافرازیم می شوید)

با عرض پوزش سفارشات زیر 2 کا پذیرفته نمی شود

2 کا ممبر = 24 هزار تومان

5 کا ممبر = 60 هزار تومان

10 کا ممبر = 110 هزار تومان                                                                                                         

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

طی 24 ساعت و البته در صورت امکان در ساعات اولیه، تعداد عضو خریداری شده به کانال هدف اضافه خواهد شد.

  • افزایش ممبر به: کانال
  • نوع ممبرها: فیک (غیرواقعی)
  • موقعیت جغرافیایی ممبرها: ایرانی
  • فعالیت ممبرها: غیرفعال

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

برای انجام این کاره از نرم افزار های ممبرگیر استفاده می شود

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

5 کا ممبر +1 روز +36,000 تومان
10 کا ممبر +2 روز +86,000 تومان
اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading