توضیحات کاره

شرایط سخت اقتصادی باعث شد که بود که همیشه به دنبال کسب درآمد خوب و بالا بودم. به راه های زیادی فکر کردم اما نتوانستم آن ها را عملی کنم. پس از تلاش های زیاد و بیهوده به این نتیجه رسیدم که باید به دنبال کسب درآمد اینترنتی بروم ، پکیچ های کسب درآمد اینترنتی را خریدم اما هیچ کدام مناسب نبود وبه نتیجه نرسید ، بعد ها به فکر راه اندازی وبلاگ و گرفتن آگهی افتادم اما پس از مدتی آن هم با شکست مواجه شد . خلاصه روش های مختلفی را امتحان کردم اما هر کدام به دلیل نیاز به دانش تخصصی خاص یا سرمایه اولیه بالا با شکست مواجه می شد و مرا از رسیدن به درآمدی که دوست داشتم باز می داشت.

مدتی سرگرم انجام کار های خدماتی در اینترنت بودم کار هایی مثل تایپ و طراحی و... ، و ماهی با درامد سیصد چهارصد هزار تومان و کاملا از اینترنت ناامید شده بودم تا اینکه به توصیه یکی از اطرافیان به این کار مشغول شدم که نیاز به مهارت و سرمایه نداشت.اوایل با خودم می گفتم یک مدت کوتاه کار می کنم تا ببینم چه می شود تا اینکه این مدت الان چند سال است که ادامه دارد و من توانستم غول کسب درآمد را به زمین بزنم و موفق بشم.

 

 

سوالات متداول شما عزیزان:

 

آیا این کار استخجراج بیت کوین ، سایت های کلیکی ، سایت های هرمی یا فعالیت در باز حرام فارکس است؟آیا این کار حلال و قانونی است؟

 

بله این کار کاملا حلال و قانونی است و شما در برار کاری که انجام می دهید درامد حلال کسب می کنید. این کار به فارکس و بیت کوین هیچ ربطی ندارد.

 

آیا این کار فصلی یا موقتی است؟

 

خیر این کار دائمی و برای همیشه است و تا زمانی که اینترنت وجود دارد شما می توانید درآمد کسب کنید (فکر نمی کنم که روزی اینترنت نباشد)

اگر شما درآمد خوبی دارید چرا اقدام به فروش آموزش این کار می کنید؟

 

درست است که ما درآمد بالایی داریم اما باز هم سعی می کنیم به روش های دیگر از اینترنت و فضای حقیقی درآمد خود را افزایش دهیم و دوم این که این کار هیچ محدودیتی تعدادی ندارد و همه می توانند ازآن کسب درآمد کنند و ما هم دوست داریم بقیه بتوانند از این طریق به درآمد و رفاه برسند. البته این کار تجربه چندین ساله ماست و درست نیست آن را به صورت رایگان در اختیار دیگران بگذاریم.

 

آیا درآمد به صورت ریال است؟

 

بله درامد این کار به صورت ریال و از ایران است و هیچ نگرانی بابت تحریم و... وجود ندارد.

 

شما میگید ما با این روش می تونیم حداقل 300هزار تومان درآمد کسب کنیم !؟ اگه این جوری باشه همه میومدن سمت این کار و ثروتمند میشدن که؟ اینطور نیست؟

بله اگر همه مردم این روش را یاد بگیرن همشون میفهمند که تا حالا چه فرصتی رو از دست دادند و به همین کار می چسبیدند.ولی خب فقط تعداد اندکی از افراد این مطلب را مشاهده وخریداری می کند و اکثر افراد فکر می کنند که این آموزش هم مانند آموزش های دیگر به درد نخور است.و بزرگترین فرصت زندگیشان را از دست میدهند. 

 

 

 

چه کسانی میتوانند از این روش استفاده کنند؟

فعالیت در این زمینه هیچگونه محدودیت سنی ندارد و به هیچگونه مدرک تحصیلی نیاز نیست و همه افراد می توانند از طریق آن به کسب درامد بپردازند.

 

ایا برای کسب درآمد به سرمایه نیار داریم؟

 

خیر بدون سرمایه هم می توانید به خوبی و بدون مشکل کار کنید.

 

آیا هر روز باید فعالیت کنیم؟

خیر نیاز به این کار نیست شما می توانید بعضی از روز های هفنه و با کمترین مقدار کار در روز ، هر روز درآمد داشته باشید اما شکی نیست هر چقدر تلاش شما بیشتر باشد درامد تان نیز بیشتر خواهد بود.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

فایل آموزشی کامل

نوع محتواهای ارسالی: متنی (pdf یا word)،  

    توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

    سایت مسئولیتی در خصوص محتوای ارایه شده در این کاره ندارد. مسئولیت استفاده و نحوه ی استفاده از محتواها برعهده ی خود مشتری می باشد.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای آموزش کسب درآمد   در 0 روز

    سایر کاره های وبمستر