توضیحات کاره

وب سایت UI8.net یک مارکت پلیس بسیار حرفه ای و مطرح در زمینه گرافیک است که طراحان حرفه ای در سطح جهان در زمینه های مختلف گرافیک از کیت های UI & UX و illustration گرفته تا فونت و قالب های پاورپوینت. تقریبا در تمامی زمینه ها و نرم افزار های گرافیکی طرح های فوق العاده ای در این سایت قرار دارد که هر روز به تعداد آن ها افزوده می شود. این وب سایت به قدری در سطح جهانی محبوب است که اکانت کاربری آن در سایت dribbble در رتبه ۴ محبوب ترین ها قرار دارد.

همانطور که ذکر کردم در این سایت در انواع زمنیه های گرافیکی طرح های لایه باز فوق العاده حرفه ای وجود دارد که همه با قیمت های چند ده دلاری هستند اما بنده می تونم هر طرحی از این سایت رو با کمتر از نصف قیمت دلاریش براتون تهیه کنم چرا که بنده اکانت نامحدود این سایت رو خریداری کردم و می تونم هر طرحی رو که بخوام از سایت به صورت اورجینال و قانونی دانلود کنم و در اختیار شمار عزیزان بزارم.

پیشنهاد می کنم حتما سری به وب سایت https://ui8.net/ بزنید و دسته بندی های مختلفش رو مشاهده کنید و پس از انتخاب طرح یا طرح های مد نظر تون از داخل سایت به بنده اطلاع بدید تا هماهنگ کنیم و بنده لینک دانلود رو در اختیار شما بزارم. شما با این روش می تونید با قیمتی بسیار مناسب به کیفیتی عالی برسید اون هم در زمان بسیار کوتاه.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید شما فایل کامل و اورجینال طرح را از سایت اصلی دانلود خواهید کرد.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای ۴۵ دلار   در 1 روز
    با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاره های bluewolf