توضیحات کاره

اگه شما تا به حال فالوئر سفارش دادین، میدونین که ریزش فالوورها بسیار زیاده. مثلا 1000 تا سفارش میدین، 700 تا میگیرین که تعداد زیاد دیگه هم تا چند روز بعدش از دست میره و شما نصف تعداد سفارش هم فالوور نگرفتین. زمانی که به من سفارش بدین، ظرف حداکثر دو هفته، 50k فالوور به حساب شما اضافه میکنم (طبیعتا تعداد خیلی بیشتری به حسابتون وارد میشن و بعضا آنفالو میکنن، ولی در نهایت 50k فالوور خالص نصیبتون میشه) و شما دیگه نگرانی بابت ریزش در این بین ندارین. در زمان سفارش از پیج اینستاگرام خودتون اسکرین بفرستین، در زمان تحویل سفارش که 50k فالوور به حسابتون اضافه شده، از پیج شما اسکرین میگیرم و میفرستم.

با توجه به توضیحاتی که دادم، قیمت بسیار مناسبه. در زمان سفارش، شما تنها آیدی پیج و یه اسکرین از پیج برام میفرستین و نیازی به پسوورد نیست.

یه توضیحم در مورد فالوور واقعی و فیک بدم. دوستان تمام فالوورها، از هرجا که بگیرین، یه جورن. فیک و واقعی واژه های تبلیغاتین. فالوورها از این نظر واقعین که پشت هر کدومشون یه انسان هست، نه ربات. از یه نظر دیگه میشه گفت غیر واقعین، چون معمولا اکانت اصلی افراد نیستن.

علی رغم اینکه قیمت بسیار مناسبه، حتما شما دوس دارین بدون پرداخت هزینه، مثل من برای پیجتون فالوور دائمی بگیرین. من با تجربه چندین ساله ای که در این زمینه دارم، تمام فوت و فن های لازم که هیچ جایی پیدا نمیشه و از تجارب شخصیمه، رو بهتون یاد میدم تا شما بعد این سفارش بتونین به راحتی و رایگان به فالوورگیری پیجتون ادامه بدین.

تخفیف به مدت محدود تا 10 اسفند. قیمت واقعی این سفارش 300 هزار تومنه که تنها تا 10 اسفند میتونین با 15 درصد تخفیف و به مبلغ 255 هزار تومن، سفارش رو ثبت کنین. این تخفیف به دلیل راحت تر بودن ساز و کار افزایش فالوور در این مدت تعلق میگیره و بعد این تاریخ نمیتونم تخفیفی ارائه کنم.
 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

افزایش 50k فالوئر خالص + اسکرین از پیج + آموزش کامل فالوورگیری آسان و رایگان به همراه ترفندهای شخصی

  • نوع فالوورها: واقعی
  • موقعیت جغرافیایی فالوورها: ایرانی
  • فعالیت ممبرها: فعال، غیرفعال

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

برای انجام این کاره از نرم افزار های فالوور گیر استفاده می شود

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

برای 50k فالوئر خالص + آموزش   در 14 روز
اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading