توضیحات کاره

ترجمه متون غیرتخصصی و وبلاگ ها و وب سایت ها و مقالات از انگلیسی به فارسی و همچنین ترجمه فیلم و سریال های آمریکایی به قیمت بسیار مناسب و ارزان و در زمان کم.
به ازای ترجمه هر صفحه از یک متن انگلیسی به فارسی 3000 تومان دریافت می شود.این قیمت برای فیلم ها به ازای هر 250 کلمه 3000 تومان می باشد.
شما می توانید فایل مورد نظر (فیلم/سریال/متون عمومی) را از طریق ایمیل فرستاده و پس از بازه زمانی مورد نظرتان تحویل بگیرید .

  • ترجمه متن های فارسی به انگلیسی به قیمت بسیار نازل 3000 تومان
  • به ازای هر صفحه ترجمه فارسی به انگلیسی 3000 تومان دریافت می گردد.

Dear Babak

I wanted to tell you something really important.

Actually, yesterday I forgot to tell you that I had spoken to the boss about the salary. Guess what? I finally convinced him to give us more salary as his old workers! That’s just great! Isn’t it?

بابک عزیز

میخواستم یه چیز خیلی مهمی رو بهت بگم.

راستش دیروز یادم رفت بهت بگم که من با رئیس در رابطه با حقوقمون صحبت کردم. حدس بزن چی شد؟ اخرش راضیش کردم که بهمون حقوق بیشتری بده به عنوان کارگرای قدیمیش!خیلی عالیه مگه نه؟

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

تحویل به دو صورت pdf و یا word امکان پذیر می باشد.

دقت داشته باشید که اگر شما برای مثال یک فایل pdf یا word انگلیسی 10 صفحه ای ارسال کنید ممکن است یک فایل 9 یا 11 صفحه ای فارسی دریافت کنید ولی نگران نباشید چون اصلا چیزی اضافه یا کم نشده است و فقط به این دلیل است که تعداد حروف در برخی کلمات انگلیسی از معادل فارسی انها بیشتر یا کمتر می باشد (مانند occupation = شغل) یا به این دلیل که خیلی از کلمات در زبان فارسی به صورت جدا از هم نوشته می شوند (مانند calculator = ماشین حساب) و بنابراین حجم مقاله بیشتر می شود.

 

  • از زبان: فارسی
  • به زبان: انگلیسی
  • نوع ترجمه: عمومی

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

سایر کاره های babak