توضیحات کاره

همه شما عزیزان بر اهمیت سئو واقفید و می دانید که دو رکن مهم در سئو سایت و بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل یکی تولید محتوا و دومی بک لینک با کیفیت برای سایت است. عوامل دیگری هم در سئو موثرند ولی دو مورد ذکر شده وزن بزرگی در پیشرفت سایت شما دارند.

بک لینک با کیفیت مهمترین عامل در سئو خارجی سایت است و ما با تجربه ای که داریم بهترین لینک ها را از سایت های edu برای شما ثبت می کنیم

از هر سئو کار حرفه ای بپرسید به شما خواهد گفت که بهترین بک لینک ها و معتبر ترین آنها از نظر گوگل Google ، بک لینک های دانشگاهی است که دامین آتوریتی بالایی دارند.

لازم به ذکر است که بک لینک ها ترکیبی از لینک های فالو follow و نو فالو nofollow می باشد که این امر موجب می شود بک لینک سازی طبیعی جلوه کند و توسط گوگل پنالتی شناخته نشود. ما با تجربه بالا کار لینک سازی شما را به صورت حرفه ای انجام خواهیم داد.

اگر می خواهید سایت شما با کلمات کلیدی مورد نظر شما به سرعت رشد کند. بک لینک سازی سایت خود را به ما بسپارید و از نتایج شگرف آن بهرمند شوید

ما کمترین قیمت و بهترین کیفیت را به شما ارائه می کنیم

 

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از پایان کار مشتری یک فایل حاوی لینک سایت های با دامنه edu که وب سایتشان در آنها ثبت شده دریافت خواهند کرد و کاربر میتواند وارد آن صفحات شده و بک لینک خود را مشاده نماید.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای ثبت 40 بک لینک   در 21 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.