توضیحات کاره

با سلام،

اگر برای تولید صدای انگلیسی از مطالب خود در سایت های مختلف از جمله ویدئو های یوتیوب و کسب درآمد بیشتر از یویتیوب و هدف گرفتن مخاطبان آمریکایی و انگلیسی زبان هستید میتوانید بر روی صدای من و زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی من حساب باز کنید. 

در پروژه هایی که انجام میشود متن توسط شما ارائه خواهد شد و من متن را خواهم خواند. شما باید مشخص کنید که شیوه خوانش چگونه باشد. رسمی و خبری، تبلیغاتی و یا صرفا دوستانه و اطلاع رسانی. 
اگر متن انگلیسی شما حاوی ایرادات گرامری باشد توسط خود اینجانب اصلاح میشود و نصف مبلغ به آن اضافه میشود. 

من متن فارسی را به انگلیسی ترجمه نمیکنم و تنها متن های انگلیسی شما را ویرایش و تصحیح و باز خوانی می کنم. 

متنی که به شما ارائه میدهم بدون موسیقی پس زمینه خواهد بود چون در یوتیوب اگر موسیقی از خودتان نباشد و یا مجوز استفاده را نداشته باشید ممکن است کانال یوتیوب شما بسته شود و من این مسئولیت را نمیپذیرم مگر اینکه شما قید کنید با مسئولیت خودتان موسیقی پس زمینه خاصی گذاشته شود. 

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

ابتدا شما باید متن انگلیسی را به بنده ارسال فرمایید. 

سپس من متن را چک میکنم اگر متن ایرادات گرامری در حد معقول داشته باشد ، آنها را اصلاح میکنم و نصف مبلغ پروژه به پروژه اضافه خواهد شد. اگر ایرادات گرامری شما بسیار زیاد باشد به طوری که برای شنونده قابل فهم نباشد، باید متن شما را خودم بنویسم و تمام آن را Reparaphrase کنم که در این صورت هزینه پروژه دو برابر خواهد شد. 

هزینه ها بر اساس یک دقیقه صدا و توضیحات است . شما میتوانید فایل ویدئویی نیز ارسال کنید و بگوید که مثلا فلان خطوط برای ثانیه چند تا چند ویدئو باید خوانده شود و ...... 

در نهایت فایل نهایی به صورت Mp3 یا WAV به شما ارائه خواهد شد و شما میتوانید آن را بر روی ویدئوی خود قرار دهید و اگر نمیتوانید این کار را کنید مبلغ کل پروژه در 2.5 ضرب خواهد شد و این کار توسط خود اینجانب در برنامه Adobe Premiere انجام خواهد گرفت. 

پروژه در همین سایت به شما ارائه میشود و  خود شما میتوانید آن را در یوتیوب یا سایت های دیگر آپلود کنید. 

 

  • جنسیت صدا: آقا

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

برای 1 دقیقه   در 3 روز
اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

سایر کاره های araspus