توضیحات کاره

به کسب و کار خود اهمیت دهید. سایت، دفتر کاری شما می باشد.

یک وب سایت فقط شامل چند صفحه متن نیست بلکه می تواند نشاندهنده عملکرد تجاری و بازر گانی شما باشد بوسیله یک فیلمی از کار شما, گفتگوها , فروش اینترنتی سایت شما و….

 

*کیفیت برایتان مهم است یا قیمت؟  

  برخی از افراد به دنبال کاری با قیمت پایین و فاقد ارزش هستند. این دسته از افراد، اهمیتی به طراحی اصولی وبسایت و کیفیت کار نمی دهند. کار ما فقط در  حد نصب یک قالب نیست و طراحی بر اساس سلیقه مشتری اهمیت دارد. همچنین اگر تنظیمات کار به درستی انجام نشود، هیچ نتیجه ای در گوگل نخواهید گرفت و کاربری به سمت شما جذب نخواهد شد. این یعنی یک شکست برای شما و بر باد رفتن هزینه! ما می توانیم یک سایت کاربرپسند که از نظر سرعت و سئو بهینه باشد، طراحی کنیم. حالا شما بگویید کار با قیمت پایین می خواهید یا کاری که به بتوانید بر روی آن سرمایه گذاری کرده و از هزینه های اضافی در آینده جلوگیری کنید؟

 

خدماتی که در این کاره انجام خواهد شد:

 

دامنه و هاست:

.در مرحله اول ما سعی می کنیم بهترین راهنمایی را برای شما انجام دهیم.انتخاب و خرید این دو خیلی برای یک سایت مهم است و سعی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید، قبل از خرید می توانید با ما مشورت کنید تا بهترین انتخاب را انجام دهید. (طبق قانون انجام میدم ما حق خرید دامنه و هاست را برای شما نداریم و خودتان باید تهیه کنید.)

 

 

نصب قالب و افزونه‌های ضروری :

ما سایتی که مدنظر شماس را برایتان می ساریم. آخرین نسخه ورپرس را به همراه افزونه هایی که میخواهید برایتان نصب می کنیم و آموزش های لازم را خدمت تان می دهیم. همچنین سئو اولیه سایت را برایتان انجام می دهیم.

اگر درخواست شما برای ظاهر سایت احتیاج به پلاگین پولی داشته باشد هزینه ی آن از شما گرفته می شود چون ما همه ی پلاگین ها را در اختیار نداریم. 

- طراحی منو، دسته‌ها، برگه تماس و برگه درباره ما و برگه‌های دیگر:

 این قسمت ها را طبق اطلاعاتی که به ما می دهید برایتان می سازیم. مثل فرم تماس، سخن مدیر و ...

- راه اندازی فروشگاه ووکامرس (قابلیت فروش محصول فیزیکی و دانلودی):

 فروشگاه مدنظر شما ساخته می شود که هم می توان محصول فیزیکی و هم دانلودی را برای فروش ارائه دهید. که تنظمیات اولیه و ظاهر مناسب را برای شما انجام می دهیم.

(از قسمت پایین همین صفحه و پروژه اختصاصی می توانید درخواست فروشگاه دهید تا برایتان نصب کنیم و تنظیمات اصلی را برای شما انجام دهیم)

قابلیت ایجاد برچسب (تک گذاری) برای محصولات

فول ریسپانسیو (موبایل و تبلت، لپ تاب و ...) نمایش آیکون شبکه های اجتماعی و اتصال به کانال تلگرام یا اینستاگرام

 ا

راهنمایی کامل جهت اخذ درگاه پرداخت آنلاین

 

بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت وردپرس: سرعت لود را برایتان بهینه می کنیم تا دچار مشکل نشوید

 

بهینه سازی اولیه سئو سایت: ما بهینه سازی اولیه مثل ثبت در گوگل و نصب پلاگین سئو را انجام می دهیم و تنظمات اولیه آن را انجام خواهیم داد

 

.

- سایت کاملاً ریسپانسیو و بهینه شده برای نمایش در موبایل

میزان بازدید سایت ها از طریق موبایل بیشتر می باشد پس اهمیت ریسپانسیو خیلی بالاس و ما این کار را برای شما انجام می دهیم. و سایتی کاملا بهینه برای موبایل برایتان آماده می کنیم.

.

- آموزش استفاده از بخش‌های مختلف:

 شاید شما کار با وردپرس را بلد نباشید برای همین منظور ما نکات لازم و ضروروی را در قالب یک فایل پی دی اف خدمت تان ارائه می دهیم تا کامل کا را یاد بگیرید.

*** همین امر یعنی آموزش وردپرس خدمتی است که بعضی افراد بابت آن از شما هزینه ی جداگانه می گیرند اما ما بطور رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. و حتی تا یک هفته الی 10 روز هر سوالی داشته باشید بطور رایگان پشتیبانی می شوید.) ***

 

خدمات دیگری که ارائه می دهیم:

 

تا یک هفته پشتیبانی رایگان انجام میدم و هر مشکلی و سوالی داشتین پاسخ میدهیم.

 

 : با ایجاد این فایل ربات های موتور جستجو راحت تر سایت شما را ایندکس می کنندrobot.txt ایجاد ( امکان دارد بعضی افراد هزینه ی جداگانه بگیرند )

 

نکاتی در مورد روش های آنالیز سایت، سئو خارجی و داخلی خدمت تان در قالب فایل پی دی اف ارائه می کنیم. تا نتایج بهتری در گوگل بگیرید.

 

سرعت لود و ارور های سایت مثل ارور 404 را برطرف می کنیم

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از سفارش این موارد را دریافت می کنید:

 •  سایتی طبق قالب درخواستی برایتان میسازم که تنظیمات اولیه فروشگاه رو انجام میدم
 • برگه تماس میسازم (طبق متنی که خودتان بفرستین)
 • پلاگین yoast seo رو نصب و تنظیم اولیه انجام میدم
 • یک سری اموزش برایتان میفرستم در قالب فایل پی دی اف
 • سایت شما را در گوگل ثبت می کنم (که باید انجام بدم حتما، وظیفه ی من می باشد)_

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از سایت طراحی شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای طراحی سایت وردپرس   در 7 روز