توضیحات کاره

جریمه نشیم !
برنامه هشدار دهنده سرعت هنگام نزدیک شدن به دوربین های کنترل سرعت بزرگراه ها ( بدون نیاز به اینترنت، فقط هنگام نصب برای دریافت دوربین ها )
 

***دوربین ها فعلا در تهران می باشند و برای بقیه شهرها فقط کنترل سرعت وجود دارد که در صورت حمایت شما مطمئنا در نسخه های بعدی دیگر شهرها و حتی جاده ها اضافه خواهد شد***

 

تماشا کنید : ویدیوهای تست عملکرد برنامه در آپارات
http://www.aparat.com/zhinotechحتما برای شما هم پیش اومده که دوربین های کنترل سرعت بزرگراه بخاطر سرعت بالاتر از حد مجاز جریمه 40 هزار تومانی براتون ثبت کنند. حتی بخاطر 5 کیلومتر سرعت بیشتر ، یا عدم اطلاع از حداکثر سرعت در هر مسیر....
اپلیکیشن * جریمه نشیم ! *بجای شما حواسش به دوربین ها ، سرعت شما و حداکثر سرعت هر بزرگراه هست و قبل از نزدیک شدن به دوربین در صورتی که سرعت شما بیشتر از حد مجاز باشد هشدار می دهد ( ویبره و صدای آژیر )

لازم به ذکر است نقشه هوشمند دوربین ها فقط برای تهران موجود می باشد و برای استفاده در سایر شهرها و جاده ها باید از قسمت تنظیمات ، سرعت را با توجه به حداکثر سرعت مسیر انتخاب نمایید و گزینه ی بدون در نظر گرفتن دوربین را تیک بزنید .

 

در نظر داشته باشید برنامه در حالت سرعت خودکار فقط زمانی هشدار میدهد که سرعت شما از سرعت مجاز بزرگراه بیشتر باشد و به دوربین نزدیک شوید(مثال: سرعت بالای۹۰ بزرگراه نیایش زیر پل یادگار ) برای تست برنامه سرعت را روی ۵۰ گذاشته و تیک بدون درنظر گرفتن دوربین را بزنید تا به عملکرد برنامه مطمئن شوید.


توجه داشته باشید که فقط دوربینهایی که در جهت حرکت شماست برایتان هشدار میدهند و دوربین های مسیر روبرو از شما عکس نمیگیرند ، در نتیجه برنامه هم هشدار نمی دهد.

لطفا قبل از استفاده از برنامه بخش سوالات متداول و راهنما را به دقت مطالعه نمایید.
با توجه به اینکه این برنامه متناسب با gps و سرعت حرکت با خودرو عمل می کند خواهشمندیم از تست برنامه داخل منزل ، حیاط و یا پارکینگ و با پای پیاده خودداری نمایید .
 

***آموزش دریافت نقشه***


برای دریافت نقشه دو راه وجود دارد:
1- با حرکت در نقشه در زوم دلخواه و دریافت نقشه از طریق اینترنت(باید انلاین باشید) ، مشاهده خواهید کرد که کم کم عکس های نقشه نمایش داده خواهد شد که با حرکت شما در نقشه کامل و از این پس ان قسمت هایی که دریافت کردید افلاین قابل نمایش می باشد(پیشنهاد ما)
2- دریافت نقشه از داخل برنامه

ایده و اپلیکیشن جریمه نشیم! در سامانه رسانه های دیجیتال و شورای عالی انفورماتیک ثبت شده است و هر گونه کپی برداری از برنامه و یا مختصات دوربین ها پیگرد قانونی و جریمه سنگین در پی خواهد داشت

 

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.

نظرات برخی از مشتریان

1
0
loading

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading