توضیحات کاره

حرفه ای ترین و بهترین برنامه ی ساخت کلیپ در اندروید
با استفاده از این برنامه به راحتی و با چند کلیک می توانید کلیپ دلخواهتان را بسازید به اینصورت که عکس ها و آهنگ مورد نظر را به برنامه اضافه کرده و کلیپ ساخته شده را در گالری گوشی ذخیره و یا در شبکه های اجتماعی مثل Viber (وایبر )، Tango ( تانگو )، Line ( لاین )، Instagram ( اینستاگرام )، Whatsapp (واتس اپ ) ، Beetalk و... به اشتراک بگذارید . شما می توانید فلیم های آموزشی بسازید و به اشتراک بگذارید و یا می توانید عکس ها و آهنگ های مورد علاقه خود را با هم ترکیب کرده و به اشتراک بگذارید .

قابلیت ها :
راهنمایی کامل .
رابط کاربری ساده و آسان .
تولید فایل با کمترین حجم ممکن . برای مثال اگر شما 4 عکس و یک آهنگ را با هم ترکیب کرده و یک فیلم 2 دقیقه ای بسازید فایل حاصل کمتر از 300kb خواهد شد . با انتخاب کیفیت صدای پایین و اندازه کوچکتر می توانید فایل های با اندازه کم تولید کنید .
امکان انتخاب ابعاد فایل خروجی : 320x240 , 640x480 , 960x720
امکان انتخاب کیفیت صدای فایل خروجی : 8k , 16k , 24k , 32k ,40k , 48k ,50k , 64k
امکان انتخاب فرمت فایل خروجی :mp4 , mov
امکان نگه داشتن آخر تغییرات انجام شده : برای مثال وقتی شما 3 عکس اضافه کرده و موقعیت های آنها را تغییر میدهید و به آ از برنامه خارج می شود . تغییرات نیز ذخیره می شود .
 

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.

نظرات برخی از مشتریان

1
0
loading

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading