توضیحات کاره

در کاره‌ی تبدیل بازدید کننده به خریدار دیدیم که چطور میتونیم یک بازدیدکننده جدید سایت را به خریدار تبدیل کنیم.

 در این کاره می­خواهیم موضوع را ادامه بدیم و ببینیم چطور یک خریدار رو میتونیم تبدیل به مشتری کنیم. یعنی کسی که نه تنها فقط یکبار و اتفاقی از ما خرید میکنه بلکه خریدهای دوم، سوم و بعدی را انجام می­دهد و همین باعث میشود که به کسب و کار ما سود قابل توجهی برساند.

 

برای اینکه مفهوم این کاره رو دقیقتر بفهمیم بهتره که معنی سه تا کلمه مهم را در بازاریابی و کسب وکار درک کنیم:

 

1- اولین واژه خریدار هست :

خریدار کسی هست که از ما حداقل یکبار خرید انجام داده است. اینکه فردی یکبار از ما خرید انجام داده نشان نمی ­دهد که به ما وفادار هست و به ما علاقه داره یا چون ما خیلی خوب هستیم از ما خرید کرده است. مثلا شما فرض کنید از تهران به شمال می روید  و با هیچ رستورانی در راه آشنا نیستید و بطور اتفاقی وقتی یک رستوران می­بینید و حدود ظهر هست و شما گرسنه ام هستید،در نتیجه اتومبیل را متوقف می­ کنید و در آن رستوران یک غذا میل می­ کنید تا اینجا شما صرفا یک خریدار هستید.

 

2- دومین واژه مشتری هست :

 مشتری کسی هست که قبلا خریدار ما شده و وقتی از خدمات ما و محصولات ما  رضایت داشت، خریدهای بعدی را انجام می دهد و کسی هست که ترجیح می دهد خریدهاش رو کامل از ما انجام دهد. درمثال همان رستوران اگر غذای این رستوران مناسب نباشه شما احتمالا دیگر هیچ وقت به آن رستوران برنخواهید گشت و دفعات بعدی که به شمال میرید سعی می­ کنید یک رستوران دیگه پیدا کنید. ولی اگر غذای آن رستوران واقعا عالی باشه و خدمات، تهویه، دمای هوا، تمیزی و همه چیز مورد نظر شما باشه، احتمالا دفعه بعدی که به شمال می روید باز در همان رستوران غذا خواهید خورد. در این حالت شما تبدیل به مشتری آن رستوران شدید یعنی نه تنها یکبار و اتفاقی از آن مجموعه خرید کردید بلکه اینبار با میل خودتون و آگاهانه مجددا به همان رستوران مراجعه می­کنید و خریدتون را انجام می دید.

 

3- سومین واژه هواداران و وفاداران به کسب و کار ما هستند :

 هواداران افرادی هستند که نه تنها مشتری شما هستند بلکه از شما دفاع می ­کنند، پیش دیگران مُبَلِغ شما هستند و از محصولات و خدمات شما متعصبانه طرفداری می­ کنند. اگر دقت کنید دارندگان گوشی های آیفون و اپل در کشور ما اکثر به  شکل خیلی متعصبانه ای از برند گوشی شان حمایت و طرفداری می کنند. اینها همان هواداران و وفادارشدگان برند اپل هستند که از پروسه ی مارکتینگ قدرتمند شرکت اپل بوجود آمده اند.

 

بنابراین هدف یک کسب و کار اینکه غریبه­ ها یا بازدیدکنندگان رو تبدیل به خریدار بکند و بعد این خریداران را تبدیل به مشتری بکنه و در نهایت مشتریان تبدیل به هواداران بشوند.

پس با کاره ی ما اهداف فوق را در کسب وکارتان پیاده و از ثمرات آن لذت ببرید.

 

از این کاره چه کسانی می توانند بهره مند شوند؟

۱. وب‌سایت داشته باشید و سایتتتان با وردپرس ساخته شده باشد.
2. محصولات یا خدماتی برای فروش داشته باشید.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک Ebook  شیک و تمیز به حجم 621 کیلو بایت در 10 صفحه شامل معرفی تمام راهکارهای عملی تبدیل خریداران سایت به مشتری.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  خودم این مراحل را در سایت وردپرسیتان طراحی و پیاده سازی کنم. +7 روز +600,000 تومان

  نظرات برخی از مشتریان

  1
  loading

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading