توضیحات کاره

با  عرض سلام و درود خدمت دوستان معامله گر بازارهای مالی

بنده تحلیل گر و معامله گر بازارهای مالی سهام و بورس و به صورت مداوم وفعال حدود 7 سال در بازارهای مالی داخلی و خارجی فعالیت دارم و در این مدت توانسته ام  صحیح ترین روشی که با احتمال بالاتر به سود دهی منجر میشه رو یاد بگیرم. هر چند هیچ روشی در دنیا وجود ندارد که به صورت قطعی و 100درصد باعث بشه همه معاملات ما به سود منتهی بشه اما این روشی که بنده یاد گرفتم و قراره تحلیل هایش را برای شما عزیزان بفرستم و در کنار شما و همراه شما باشم  احتمال موفقیتش بالا و  روش کار بسیار منظقی خواهد بود و در میان مدت و حتی کوتاه مدت برایند حساب ما را مثبت و سود ده خواهد کرد اگر درست عمل کنیم.  .نکات خیلی ساده ای برای موفقیت در این بازار( حالا سهام باشه یا فارکس . داخلی باشه یا خارجی) وجود داره که ماها از اول اصلا بهش توجه نکردیم و حتی کسانی هستند که چون بدون اموزش صحیح وارد این بازار شدند بعد چندین سال باز هم متوجه این نکات نشده اند .این مسایل سود ساز همان هایی هستند که معامله گران بزرگ بازارهای مالی ازون استفاده کرده اند و به موفقیت مالی بالایی رسیده اند. اگر شما پیش زمینه ذهنی درمورد بازار مالی داشته و حداقل 5 ماه در ان فعالیت واقعی کرده باشید توضیحات بنده برای شما عزیزان بسیار روان و قابل فهم خواهد بود. بنده با ارسال تحلیل های تصویری و توضیحات لازم شما را با ذات اصلی حرکات قیمت بر روی چارت در چند مرحله اشنا میکنم  و به شما این  نوید رو میدم که اگر اموزشها وتحلیل های بنده رو بدقت بررسی و با جدیت دنبال کنید و عملی روی چارت تمرین کنید و مشکلات و سوالاتتون رو برای بنده تیکت کنید به این دیدگاه کم کم خواهی رسید(منظور دید بازار خوانی صحیح است). نوع نگرش به حرکات قیمت در چارت هست که  معامله گر حرفه ای رو از مبتدی متمایز میکنه. نوع دید و تفکر و تحلیل. پس با من و اموزش های متنی و تحلیل های تصویری ام همراه باشید و مطمین باشید اگر درست عمل کنید  پس از مدتی به نتایج بسیار خوبی  خواهید رسید. هر مشکلی داشتید حتی اگر روانشناختی باشه پیام بدید و بگید چون ما روانشناسی معامله گری داریم  همه اینها در نوع  و کیفیت معاملات ما  بسیار بسیار تاثیر گذارند و بایستی بررسی و برطرف شوند وگرنه آب درهاون کوبیدن است. معامله گری که وسواس و استرس خود را هنگام گرفتن پوزیشن یا هنگام مدیریت یک معامله باز نتواند کنترل کند قعطا در کوتاه مدت متضرر و نا امید خواهد شد و سرمایه مالی که هیج مهم تر از اون سرمایه روانی رو هم که همون انگیزه معامله گری هست  از دست میده واین خیلی خطرناکه پس باید روش کار کرد و برطرفش کرد. خیلی از مسایل دیگری هم هستند که در ضرر کردن های مستمر ما از بازارهای مالی تاثیر گذارند که متاسفانه کمتر جایی به این مباحث اشاره میشه. من اینجا هستم و امده ام تا با ارسال بهترین  تحلیل ها  و  پشتیبانی 4 ساعته(در هر روز) در خدمت شما عزیزان معامله گر باشم.

( همیشه بدانید یک یا چند تحلیل ناب و صحیح و اصولی و منطقی  بهتر از صدها تحلیلی است که بر پایه شانش یا استفاده از اندیکاتور و اوسیلاتور و این جور چیزها باشه  اینها فققققط و فقط برای گمراهیه من و شما ساخته شده دوست عزیز که ضرر کنیم نه سود. تمرکز ما فقط و فقط بر روی حرکاته خوده نموداره  قیمت در چارت خواهد بود دقیقا مانند معامله گران بزرگ سازمانی و بانکی ها...  بالاترین کیفیت ممکن  و بالاترین احتمال ممکن در معاملات تنها ازین طریق بدست خواهد امد.)

دوستان توجه داشته باشید ما تایم فریم زیر 4 ساعته  را  تحلیل  نمی کنیم  چون ریسکش بالا و احتمال موفقیت و اعتبارش پایین است .تایم فریم استاندارد معامله گری 4 ساعته - روزانه و هفتگی است.

اعلامیه سلب مسولیت :  در هر بازار مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه و استراتژی صحیح ، و در طول زمانی منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد .اما باید توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در بازارهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هر شخص دست خودشه.

 

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

 10 عدد تحلیل اصولی( پرایس اکشنی واقعی)  از 10 نماد درخواستی تون  رو دریافت میکنید . تصاویر این 10 نماد توسط ابزارهای خود متاتریدر یا مفید تریدر  تحلیل شده و توضیحات هر تصویر در داخل یک  فایل ورد همراه با تصویر نماد مربوطه خواهد بود.

همچنین بعد از سفارش در صورت داشتن مشکل یا ابهام و یا سوالی در مورد سفارش دریافتی تون میتونید از پشتیبانی بنده  ساعت 20 الی 24 شب از طریق صندوق پیام شخصی در انجام میدم برخوردار شوید و مشاوره رایگان بگیرید.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    سفارش گیری این کاره متوقف شده است.