توضیحات کاره

سلام دوستان

ممکنه شما هم جزء اون دسته از افرادی باشین که علاقه مند هستن یک سایت خبری یا یک فروشگاه اینترنتی داشته باشن. در این صورت استفاده از یک سایت ساز که استفاده از اون آسون باشه راه حل مناسبیه. اگر انتخاب شما وردپرسه و نمی دونین چطوری اون رو نصب کنین من می تونم کار نصب رو براتون با دقت انجام بدم. این کار رو به دو روش می تونم انجام بدم:

 1. اول به صورت نصب عادی که وردپرس رو نصب می کنیم و هیچ داده و اطلاعات از قبل تعیین شده ای داخلش نیست و شبیه دمو هم نخواهد بود. در این حالت شما می تونین خودتون و با صرف وقت کم کم سایت رو طراحی کرده و و بسته به قالب سایت اجزای مختلف سایت رو در داخل سایت قرار بدین.
 2. دومی هم به صورت نصب بسته آسان که تمامی اطلاعات دموی سایت همانند اون چیزی که در دمو دیده میشه براتون نصب میشه و شما صاحب یک سایت دقیقاً مشابه با دمو خواهید شد

توجه داشته باشین که در حالت اول کار طراحی سایت زحمتش جسارتاً به عهده خودتون هستش و من فقط نصب وردپرس رو انجام می دم و در حالت دوم هم شما باید و حتماً بسته نصب آسان رو از مارکت و یا سایت فروشنده قالب وردپرسیتون خریداری کرده باشین و الا امکان نصب وجود نخواهد داشت.

تمامی اطلاعات دسترسی به هاست و اف تی پی رو برای انجام نصب نیاز دارم داشته باشم و این اطمینان رو خدمتتتون می دم که این اطلاعات رو در اختیار افراد غیر نخواهم گذاشت.

لطفاً قبل ثبت سفارش با من هماهنگ کنین تا اگه توضیحاتی نیاز بود بین طرفین رد و بدل بشه.

در ضمن کانفیگ امنیتی هم برای نصب وردپرس در صورت تمایل انجام خواهد شد ولی به این معنا نیست که وردپرس شما 100 درصد امن خواهد شد که اصولاً هم امنیت 100 درصد وجود نداره و بزرگترین سایت های دنیا هم ممکنه دچار مشکلات امنیتی بشن ولی تا حدود بالایی از امنیت برای وب سایت شما بر قرار خواهد شد اون هم به صورت استاندارد و تمامی افزونه های لازم هم نصب خواهد شد.

در ضمن نصب وردپرس رو روی هر نوع از هاستی براتون انجام میدم چه سی پنل چه دایرکت ادمین و یا هاست رایگان.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

وردپرس رو روی هاست (از هر نوعی که باشه) به صورت نصب عادی و نصب بسته نصب آسان (دقیقاً مشابه با دمو) نصب می کنم.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  کانفیگ امنیتی نصب وردپرس +2 روز +2,000 تومان
  برای نصب وردپرس   در 1 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های abbasinezhadmood