توضیحات کاره

رابرت کیوساکی در کتاب پدر پولدار و پدر بی پول می گوید: همیشه به دنبال راهی باش تا پول برایت کار کند نه تو برای پول! 

یکی از راه های بازی با پول و دوبرابر کردن آن، سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری انواع مختلفی دارد اما یکی از بهترین آنها سرمایه گذاری در بورس و اوراق بهادار است.

چرا در بورس سرمایه گذاری کنیم؟ 

مهم ترین علت این است که بازار بورس از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و هر شخصی می تواند با توجه به تجربه و میزان تحصیلات در این بازار سرمایه گذاری کرده و از گزارشات شرکت، صورت های مالی و مجامع و ... مطلع گردد و آنها را تحلیل و در نهایت تصمیم گیری صحیحی در خرید یا فروش سهام شرکت مورد نظر داشته باشد. 

چگونه وارد بورس شویم؟ 

شما با مراجعه به یک کارگزاری و دریافت کد بورسی و عضویت در سیستم معاملات آنلاین می توانید معاملات خود را در بورس آغاز کنید. 

ما چگونه به شما کمک می کنیم؟

برای موفقیت در بورس شما می بایست تجربه کافی داشته باشید و بتوانید سهام های مختلفی را تحلیل کنید. اگر شما کارمند هستید یا در بورس تازه کار هستید و فرصت کافی برای یادگیری تحلیل های مختلف سهام را ندارید، پیشنهاد می کنیم از سیگنال هایی که به شما ارائه می دهیم استفاده کنید. 

چه تضمینی وجود دارد که سرمایه ما با تحلیل شما از بین نرود؟ 

ما به مشتریانی که سیگنال از ما خریداری می کنند اهداف قیمتی را در بازه های زمانی میان مدت و بلند مدت ارائه می دهیم، این سیگنال ها کاملا بررسی شده و سپس در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 

نکات بسیار مهم: 

 • توجه داشته باشید که ما سیگنال کوتاه مدت به مشتریان ارائه نمی دهیم و تمامی سیگنال های ما در بازه زمانی میان مدت و بلند مدت معتبر خواهند بود. 
 • اگر می خواهید در بورس سود بسیار خوبی کسب کنید می بایست با دید بلند مدت وارد سهم شوید، اهداف کوتاه مدتی در نهایت سودی برای شما نخواهند داشت. 
 • سیگنال(سهم) هایی که به شما معرفی می کنیم ممکن است در برخی موارد دچار اصلاح(منفی) شوند اما جای نگرانی نیست زیرا تمام این سهم ها بررسی شده و به اهداف اعلام شده خواهند رسید. 
 • اگر هدف شما سرمایه گذاری بلند مدت در بازار بورس باشد از نوسانات و خرید و فروش های هیجانی ایجاد شده در بازار ترسی نخواهید داشت و با خیال راحت سهم شما به تارگت(هدف) مشخص شده رسیده و می توانید سود خوبی کسب کنید. 
 • دوستان توجه داشته باشید که بلافاصله پس از پرداخت هزینه سیگنال به شما اعلام نمی شود ممکن است چند روز طول بکشد تا یک نقطه ورود مناسب به سهم را شناسایی و خدمت شما اعلام کنیم، پس بعد از پرداخت هیچگونه نگرانی نداشته باشید و ما در زمان مناسب به شما سیگنال مورد نظر را اعلام خواهیم کرد. 

همکاری ویژه:

اگر تمایل دارید  که سرمایه شما توسط متخصص در بازار سرمایه مدیریت شود و شما با خیالی آسوده به کارهای شخصی خود برسید یا به یک مشاور نیاز دارید تا به شما بگوید که در چه زمان هایی در چه بازارهایی سرمایه گذاری کنید من می تونم به شما کمک کنم فقط کافیه از قسمت چت در ارتباط باشیم تا پروژه اختصاصی تعریف بشه. 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 
 • نام نماد 
 • قیمت مناسب برای ورود 
 • اهداف قیمتی 

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  مشاوره اختصاصی درباره بازارهای سودده +1 روز +90,000 تومان
  دریافت یک سیگنال دیگر +1 روز +30,000 تومان
  برای خرید سیگنال   در 1 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های Abbas Hb