توضیحات کاره

تحقیق کلمه کلیدی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ 

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین کارهایی است که قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید انجام دهید تا از وجود تقاضا برای کسب و کار خود مطمئن شوید و همینطور پس از راه اندازی کسب و کار اینترنتی می توانید با استفاده از کلمات کلیدی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید و ورودی هدفمند جذب کنید. 

چرا باید از تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنم؟ 

این روزها با بالا رفتن قیمت ارز و عدم استفاده از تبلیغات پولی گوگل، بسیاری از کسب و کارها تصمیم گرفته اند به سمت سئو و تولید محتوا حرکت کنند تا با استفاده از روش های ارگانیک بتوانند ورودی وب سایت خود را به صورت هدفمند افزایش داده و فروش خوبی داشته باشند. 

تحقیق کلمات کلیدی به من چه کمکی می کند؟ 

اگر شما قصد دارید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید یا یک وب سایتی دارید و می خواهید ورودی هدفمند جذب بکنید بدون آنکه هزینه بسیار زیادی برای تبلیغات بپردازید، من به شما کمک می کنم تا با استفاده از جادوی تحقیق کلمات کلیدی صحیح و هدفمند بتوانید ورودی خوبی دریافت کنید. 

تحقیق کلمات کلیدی به شما که صاحب کسب و کار اینترنتی هستید کمک می کند تا متوجه شوید چه کلماتی توسط کاربران در گوگل جستجو می شود و می توانید با یک استراتژی دقیق صفحات وب سایت خود را بهینه سازی کنید و آن کاربران را جذب وب سایت خود کنید. 

همچنین اگر ایده ای در سر دارید و مطمئن نیستید که بتوانید فروش خوبی داشته باشید یا نه! تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا بازار هدف خود را بسنجید و بررسی کنید که آیا ایده شما ارزش صرف زمان و هزینه برای اجرایی شدن را دارد یا خیر؟ و آیا می توانید ایده خود را بخوبی بفروش برسانید یا خیر؟ 

از نظر من تحقیق کلمات کلیدی یک هنر محسوب می شود، شما با استفاده از تحقیق کلمات کلیدی صحیح می توانید در موتورهای جستجو بخوبی رشد کنید و فروش خود را افزایش داده یا باعث افزایش آگاهی از برند خود شوید.

اینکه هر کلمه کلیدی که به ذهنتان می رسد را استفاده کنید کاری اشتباه است و به وب سایت خود ضربه می زنید!!!

پیشنهاد هوشمندانه: آیا می خواهید مشتریان رقیب را به سایت خود بیاورید تا از شما خرید کنند؟؟؟ 

اگر ورودی خوبی ندارید، اگر نمی خواهید هزینه بسیار بالای تبلیغات بپردازید و اگر دوست دارید متوجه شوید که رقبای شما از چه کلمات کلیدی در حال ورودی گرفتن و فروش هستند، پیشنهاد می کنم همین الان این کاره را سفارش دهید تا بتوانیم با هم گپ و گفتی داشته باشیم و به رشد کسب و کار اینترنتی شما کمک کنیم. 

هدف ما صرفا فروش خدمات نیست، فروش آغاز یک تعهد است و ما قصد داریم به شما کمک کنیم تا به صورت طولانی مدت باهم در زمینه سئو و بهینه سازی همکاری داشته باشیم. 

پس از سفارش چه تعداد کلمات کلیدی ارائه می کنید؟ 

ما تحقیق کلمات کلیدی را برای شما به صورت کامل انجام می دهیم. یعنی بر اساس حوزه کاری شما هر کلمه ای که لازم باشد بدانید برای شما بدون کسری در فایل قرار خواهیم داد تا با یکبار هزینه بتوانید به دنیایی از کلمات بسیار مهم کسب و کار خود دسترسی داشته باشید و مجدد هزینه نکنید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 
 1. شما پس از ثبت سفارش می بایست حوزه ی کسب و کار اینترنتی خود را اعلام کنید. بعنوان مثال: اگر یک فروشگاه اینترنتی پوشاک بانوان دارید باید اعلام کنید که چه محصولاتی در این فروشگاه به فروش می رسانید مثل مانتو، شلوار جین، شال و روسری 
 2. پس از اعلام موارد بالا تحقیق کلمات کلیدی آغاز می شود و در یک فایل اکسل به صورت مرتب و پاکسازی شده در اختیار شما قرار می گیرد. 

در فایل اکسل که به شما ارائه می شود موارد زیر وجود دارد:

 • کلمه کلیدی
 • میزان جستجوی ماهیانه توسط کاربران
 • سختی کلمات 
 • هزینه تبلیغات گوگل هر کلمه

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  مشاوره برای استفاده صحیح از کلمات کلیدی +1 روز +99,000 تومان
  برای تحقیق کلمات کلیدی کامل و پاکسازی شده   در 2 روز
  پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش، جهت هماهنگی برای انجام کار به این فروشنده پیام دهید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های Abbas Hb