توضیحات کاره

با خرید این محصول یک عدد اکانت آماده طلگرام دریافت می کنید که با شماره ی لاتویا ایجاد شده است. شماره مجازی کشور Latvia تقریبا کم یاب است و نسبت به شماره های مجازی دیگر مانند شماره امریکا از کیفیت بسیار بهتری برخوردار است.

این شماره مجازی می باشد اما رنج شماره ها واقعی است و به همین دلیل قادر به ثبت شدن در طلگرام بوده اند. بر خلاف دیگر فروشگاه ها شماره های لاتویایی که ارایه می کنیم به صورت قانونی در طلگرام رجیستر شده اند و فرم اختصاصی پذیرش قوانین کشور لاتویا را پذیرفته اند. در صورتی که از شماره برای کار های اسپم و خلاف قوانین طلگرام استفاده نکنید این شماره ها دوام زیادی خواهند داشت چون امکان تشخیص مجازی بودن و غیر واقعی بودن این شماره ها برای مدیران طلگرام کمی دشوار است.

با خرید این شماره مجازی شما قادرید یک اکانت اختصاصی در طلگرام داشته باشید که کاملا مستقل بوده و هیچ ارتباطی با اکانت های دیگر شما ندارد. برای مثال شخصی که یک سیمکارت یا یک اکانت در طلگرام دارد باز هم می تواند از صدها شماره مجازی دیگر هم استفاده کند و بی نهایت حساب طلگرامی داشته باشد.

 

کیفیت شماره های لاتویا:

تمامی شماره ها پیش از تحویل به خریدار بصورت قانونی در طلگرام رجیستر می شوند و همچنین ریپورت نبودن آنها تست می شود و سپس به خریدار تحویل داده می شود. این شماره ها را بدون واسطه مستقیما از شرکتی ثبت شده در ایسلند دریافت می شود. کد پیش شماره کشور لاتویا 371 می باشد.

 

نکاتی جهت افزایش امنیت:

پس از ورود به حساب کاربریتان حتما باید رمز دومتان را فعال کنید تا شخص دیگری قادر به ورود به حساب کاربریتان نباشد. همچنین سعی کنید رمز دوم یا همان رمز دو مرحله ای را از طریق ایمیل وریفای کنید تا دوام و ماندگاری شماره بیشتر شود. کد تایید شماره تنها یکبار به شماره ارایه می شود و در صورت از دست دادن حساب قادر به بازیابی آن نخواهید بود پس سعی کنید شماره را روی دو دستگاه جداگانه فعال نگه دارید تا دچار مشکل نشوید

 

چرا اینقدر ارزان؟

قیمت شماره لاتویا در سایر فروشگاه ها بین 14 الی 25 هزار تومان است اما ما به دلیل این که شماره را مستقیما از شرکت ایسلندی ارایه دهنده و با نرم افزار مخصوصشان دریافت می کنیم قادریم تا شماره را با قیمت ارزان تری در اختیار خریداران قرار بدهیم.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

مشتری پس از خرید این کالا یک عدد شماره مجازی لاتویا برای طلگرام به صورت اکانت آماده دریافت خواهد کرد. شیوه کار به این صورت است که شماره به مشتری اعلام می شود و پس از وارد کردن شماره توسط مشتری , کد تایید ورود به حساب را برایش ارسال می کنیم.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    اضافه کردن 4 عدد شماره دیگر (مجموعا 5 شماره) +1 روز +19,000 تومان
    اضاغه کردن 9 عدد شماره دیگر (مجموعا 10 شماره) +1 روز +38,000 تومان
    برای یک شماره بدون ریپورت لاتویا طلگرام   در 1 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.