توضیحات کاره

همه آنچه در اطراف می بینیم پوسترهایی در خیابان ها در سایت ها در شبکه های اجتمایی  یک پوستر ابزاری برای بازاریابی گرافیکی است که به بازدید کننده اجازه می دهد تا اطلاعات فوق را درباره محصول یا خدمات یک شرکت بدست آورد. نباید از اطلاعات ، رنگها و تصاویر بی ربط غافل شد زیرا در این صورت خواندن آن و درک آن برای بازدید کننده دشوار خواهد بود.

 

بازدید کننده گان به ندرت وقت میگذارند تا اطلاعات ارائه شده در یک پوستر شلوغ را بخوانند. از آنجا که هر رنگی اثر روانشناختی متفاوتی در بیننده دارد ، آنچه در طراحی پوستر مهم است استفاده از رنگ هایی است که با هدف مورد نظر خود مطابقت دارند. بنابراین بسیار مهم است که پوستر توسط متخصصان طراحی شود تا از تأثیر آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی اطمینان حاصل شود. در همه جا در خیابان ها در فضای مجازی در رسانه های مختلف پوسترهایی را می بینیم که از آنها حتی یک خط هم نمی فهمیم ، در حالی که برخی دیگر به طور قاطع توجه ما را جلب می کنند. قالب پوستر از A4 بزرگتر است. هرچه قالب بزرگتر باشد ، تأثیر آن بیشتر می شود. تیم طراحان گرافیک سالسا وب ، پوسترهایی با رنگ های بی نظیر طراحی می کند .

 

با افتخار اعلام می کنیم که تیم طراحان گرافیک ما حتی برای کوچکترین جزئیات ، از ایده های مفهومی برای هر پوستری که طراحی میشود ، استفاده ویژه می کنند. ما با هم یک راه حل ایده آل ایجاد خواهیم کرد زیرا می دانیم که تبادل اطلاعات با کیفیت برای هر تجارت مهم است. یک پوستر در دستیابی به ارتباطات بصری به روشی ساده و سریع به شما کمک می کند. پیام شما از طریق عناصر گرافیکی که به طرز ماهرانه ای جمع آوری شده اند ، منتقل شود.

 

پس همین حالا باما از طریق پروژه اختصاصی ارتباط برقرار کنید تا به صورت حرفه ای خواسته های شما را خلق کنیم!!!

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 
 • یک پوستر خلاقانه با ایده های مشتری
 • تحویل فایل با فرمت های دلخواه مشتری
 • فایل لایه باز درصورت درخواست مشتری
 • تحویل سریع

 

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  یک پوستر کامل در سایز a4 یا a5 1 روز 42,000 تومان
  انجام بیش از یک بار تغیرات   +5,000 تومان
  فایل لایه باز psd   +21,000 تومان
  تبدیل کامل به زبانی دیگر +1 روز +21,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.