توضیحات کاره

خیلی ها فکر می کنند که یک افزونه راکت را نصب می کنند و سرعت سایت افزایش پیدا می کند! الان قیمت افزونه راکت اریجینال (نه نال شده!) حدود 99000 تومان بدون نصب است! 

بعد نصب می کنند می بینند که سرعت سایت خیلی فرقی نکرد، چون نکات بسیاری وجود دارد. تازه راکت با همه قالب ها و افزونه ها سازگار نیست. 

من تمام افزونه های افزایش سرعت را به صورت اریجینال و با لایسنس نا محدود در اختیار دارم و با تنظیم صحیح افزونه ها و انجام بهینه سازی های دستی که حاصل سال ها تجربه است، سرعت سایت شما به صورت چشم گیر افزایش می دهم.

دوستان اگر فکر می کنید که نیاز به افزایش سرعت دشبورد وردپرس یا بهینه سازی دیتابیس خود دارید، لطفا در هنگام سفارش افزودنی های آن را انتخاب کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

به طور مشخص پس از انجام کاره سرعت بارگزاری سایت شما افزایش خواهد یافت. میزان افزایش سرعت سایت بستگی به عوامل مختلفی دارد ولی آنچه در بیش از حداقل 10% است. به عنوان نمونه در سایت easyielts9.com که در انجام می دم در خدمتشان بودم رتبه D ایشان به رتبه A در سایت GTMetrix ارتقاء یافت.

به طور کلی صحت انجام پروژه بهینه سازی سرعت در هاست های ایرانی با گزارش قبل و بعد از بهینه سازی سایت واکاو و در هاست های خارجی گزارش Legacy Report سایت GTMetrix  در قبل و بعد از  بهینه سازی است.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  بهینه سازی سرعت داشبورد وردپرس +2 روز +150,000 تومان
  بهینه سازی دیتابیس سایت +1 روز +70,000 تومان
  بهینه سازی تصاویر سایت +1 روز +100,000 تومان
  تحویل بکاپ بسته نصبی بعد از اتمام کار +1 روز +50,000 تومان
  برای افزایش سرعت سایت وردپرس   در 3 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.