توضیحات کاره

سلام دوست عزیزم

بنده عظیمی هستم. سید ایمان عظیمی

هیچ متن انگلیسی در یک صفحه پیدا نخواهید کرد که لااقل 4، 5 یا بیشتر از واژگان کتاب 504 واژه مطلقا ضروری بارونز، در آن نباشد.

برای تقویت زبان، مهارت مطالعه انگلیسی، آزمون های زبان، تافل، آیلتس، و.. به شدت کاربرد دارد. من این دوره رو در 10 ساعت(7 الی 8 جلسه حضوری) کاملا تضمینی برای فراگیرانم به قیمت 100 هزار تومان آموزش میدم اما برای شما که امکان ملاقات نیست، کل فایل رو ارسال می کنم. امیدوارم تکرار و تمرین رو خوب انجام بدید. حتما از قسمت افزونه ها، فایل آموزشی زمان های منظم مرور رو انتخاب کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

شما این مجموعه رو دریافت می کنید و مجازید با یکی از دوستانتان مشترکا بهره ببرید.

برای نفرات اضافه، به ازای هر نفر، از قسمت افزودنی های کاره، انتخاب بفرمایید. از اینکه به حقوق دیگران احترام می گذارید متشکرم.

تمام کدهای 504 واژه را خواهید آموخت. این کدها دوطرفه می باشد. یعنی علاوه بر اینکه با تلفظ واژه به تداعی(code) آن و سپس معنی واژه میرسیم، از تداعی نیز به واژه خواهیم رسید.

فایل PDF تنظیم برای چاپ و فایل های صوتی هر واژه به همراه تلفظ انسانی با لهجه ی آمریکایی و انگلیسی تقدیمتون می گردد.

کدهایی که بهتون داده میشه کاملا سایر تداعی های دیگران رو به مبارزه می طلبه!

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  یک ساعت مشاوره برنامه ریزی درسی یا کنکور از طریق همین پیامرسان(هزینه جلسات مشاوره بنده در مرکز تندخوانی و موفقیت تات تبریز 40 هزار تومان است) +1 روز +10,000 تومان
  آموزش گام به گام حفظ واژگان + املای لغات   +1,500 تومان
  زمان های منظم مرور   +1,000 تومان
  هزینه استفاده برای هر نفر بیشتر از یک نفر دوست شما( با توجه به احترام به حقوق مولف، شما اخلاقا مجازید با هزینه اصلی، فایل ها رو با یکی دیگر از دوستانتون شریک شوید)   +10,000 تومان
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading