توضیحات کاره

شماره ها از کشورهای آرژانتین، اسپانیا، استرالیا، استونی، اسرائیل، آفریقای جنوبی، آلمان، امارات متحده عربی، ایالات متحده آمریکا Leap Wireless International (قابلیت انتخاب شماره از ایالت/شهر مورد نظر و ساخت اکانت سرویس های مختلف با یک شماره)، انگلستان، اندونزی، اوکراین، برزیل، پاراگوئه، پرتغال، تایلند، تایوان، جمهوری دومینیکن، چین، روسیه، رومانی، سوئد، شیلی، غنا، فرانسه، فنلاند، فیلیپین، قرقیزستان، قزاقستان، کامبوج، کانادا، کرواسی، کلمبیا، کنگو، کنیا، کوزوو، گرجستان، لائوس، لتونی، لسوتو، لهستان، لیتوانی، ماداگاسکار، مالزی، ماکائو، مراکش، مصر، مکزیک، میانمار، نیوزلند، ویتنام، هائیتی، هلند و هنگ کنگ

برای:

بسیاری از سایت ها و برنامه هایی که نیازمند ساخت و تایید اکانت با شماره موبایل هستند، موجود میباشد.

 

قیمت های پایه:

شماره ریپورت 4 روزه تلگرام از روسیه یا قزاقستان: 7.000

شماره بدون ریپورت تلگرام از انگلستان، مالزی یا سوئد: 14.000

شماره برای دیگر سرویس ها: 20.000

توجه: در صورتی که به شماره کشور خاصی برای هریک از سرویس ها نیاز داشتید، ابتدا نام کشور را در لیست کشورهای موجود (بالای صفحه) جستجو کنید و در صورت بودن نام کشور مورد نظر، جهت خرید پیام ارسال کنید. لیست کشور های موجود، همیشه بروز رسانی می‌شود.

 

نکاتی که باید قبل از سفارش بدانید:

1_ به دلیل امنیت اکانت ساخته شده و جلوگیری از ورود دیگر افراد به اکانت، به کد دومی جهت ورود مجدد به حساب دسترسی نداریم و فقط به کد اول دسترسی داریم که برای ساخت اکانت لازم است و در هنگام سفارش تحویل داده میشود.

در صورتی که نیاز به دریافت بیش از یک کد از سرویس مورد نظر و در مدت زمان طولانی را دارید، میتوانید شماره را برای سرویس مورد نظر به مدت هفتگی یا ماهانه اجاره کنید. در حال حاضر، شماره کشور های اسپانیا، استونی، آمریکا، انگلستان، اوکراین، روسیه، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، لتونی، لهستان، لیتوانی برای بعضی از سرویس های محبوب و پرطرفدار مثل تلگرام، واتساپ و... قابلیت اجاره هم دارند.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

کد ارسال شده از سرویس برای ساخت اکانت

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای شماره بدون ریپورت طلگرام   در 1 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاره های GM Number