توضیحات کاره

طراحی دیجیتال یک رشته ی نو و پرکاربدر در هنره که میشه در زمینه های متفاوتی مثل ساخت کاراکتر و مدل شیت برای انیمیشن ها و وبسایت ها ، تصویرسازی برای جلد انواع کتاب ها و مجلات و... مشاهده ش کرد.

من تو این کاره میتونم حداکثر تواناییم رو برای ساخت کاراکترهای منحصر به فرد و طراحی رویایی ترین و نزدیک ترین تصویرها به ذهن شما رو بهتون نشون بدم و علاوه بر حس رضایت، تجربه ی کیفیتی فراتر از قیمت پرداخت شده رو به شما تضمین کنم!

بعضی از کارهایی که تو این پروژه انجام میدم:

-خلق شخصیتی با تمام ویژگی های دلخواه شما به سبک مانگا

-ساخت کاراکتر برای هویت بخشیدن به وبسایت و یا برند تجاریتان

-تصویرسازی خاص و باکیفیت برای جلد کتاب ،مجله و کتاب کودک 

-کاراکترسازی با الهام از اشخاص معروف و چهره های محبوب مورد علاقه شما

در ضمن اگه آیتما و تزیینات کوچیکی هم هستن که دوست دارید روی کاراکتر یا کار تصویرسازیتون اعمال کنم لطف کنید و حتما بهم بگید تا این کارو انجام بدم. اگه کاراکترتون عادتها یا سلایق خاصی داره میتونید درباره ش بهم بگید تا این ویژگیها و جزئیات رو به کاراکتر اضافه کنم:)

طراحی کاراکتر و تصویرسازی هر دو هم به شکل original  (فضا و شخصیت کاملا ساخته ذهن خودتون) و هم به حالت fanart (کشیدن شخصیت های انیمیشن ها، کتاب ها ، بازی ها ، هنرمندان و فراد مشهور و...) انجام میشه .

قیمت هر کدوم از دو کار به ازای هر کاراکتر/صفحه از ۲۰ هزارتومن شروع میشه و بسته به میزان جزئیات و چیزایی که خودتون به سفارش اضافه میکنید افزایش پیدا میکنه.

×به ازای هر کاراکتر جدیدی که اورجینال نباشه و تو حالت fanart کشیده بشه به جای قیمت کل کار تنها ۵ هزارتومن به مبلغ کار اصلی اضافه میشه!

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

- فایل نهایی در دو فرمت JPG و PNG (کیفیت بالا و قابل چاپ ، رزولوشن 300 dpi )

 

    مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.
    ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

    سایر کاره های Enviouskuma