توضیحات کاره

قبل از شروع راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید مواردی را مد نظر داشته باشیم و با توجه به آنها اقدام به ساخت فروشگاه آنلاین خود کنیم.

چه محصول یا خدمتی را می‌خواهیم ارائه دهیم؟
محصول مورد نظر را قبل از عرضه تست کنیم.
بسترهای لازم را جهت ارائه محصولات و خدمات خود فراهم سازیم.

پس از اینکه محصولات و خدماتی که می‌خواهید ارائه دهید را مشخص کردید، اصلی ترین قدم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی داشتن وب سایت است.

روش‌های ساخت وب سایت برای فروشگاه اینترنتی

برای ساخت فروشگاه اینترنتی ۳ روش موجود دارد:

استفاده از فروشگاه سازها برای ساخت فروشگاه اینترنتی:

درواقع فروشگاه سازها سایت‌هایی هستند که یک پنل مدیریت در اختیار شما قرار می‌دهند و شما تنها محصولات خود را در آن وارد کرده و روش پرداخت را انتخاب می‌کنید.

استفاده از CMS‌ ها (سیستم‌های مدیریت محتوا):

از معروف‌ترین CMS‌ها می‌توان وردپرس را نام برد. می‌توانید یک وبسایت بسازید و با استفاده از امکاناتی که وردپرس در اختیار شما قرار می‌دهد آن را تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی کنید. البته پرستاشاپ و اپن‌کارت نیز گزینه های مناسبی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستند.

برنامه نویسی:

راه سوم این است که می‌توانید با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی مختلف اقدام به ساخت یک فروشگاه آنلاین اختصاصی کنید، استفاده از این روش به مراتب زمان بر و از دو روش دیگر خیلی گران تر است.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از خرید این آموزش شما یک فایل ویدیویی آموزش خرید هاست و دامنه ارزان برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بعلاوه یک قالب وردپرسی فروشگاهی معروف برای نصب بر روی هاست شما برای راه اندازی فروشگاه شما که با دیدن این آموزش اگر هاست و دامنه وب سایت خود را از قبل تهیه کرده باشید ظرف مدت 20  دقیقه می توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمائید.

نوع محتواهای ارسالی: ویدئو،  سایر،  
حجم کل محتوای ارسالی: 139 مگابایت

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای خرید آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی   در 0 روز