به دلیل انجام برخی عملیات زیرساختی، ممکن است در بازه‌ی ساعت 8 تا 10 صبح روز شنبه، با اختلالاتی در سایت مواجه شویم. پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

توضیحات کاره

این روزها راه اندازی کسب و کار در شبکه های مجازی یکی از مشاغل بسیار پر درآمد حساب میشه.

اگه من به شما بگم که یک کانال با 150.000 عضو ، در بدبینانه ترین حالت ممکن ماهانه 3 الی 5 میلیون تومن فقط بابت تبلیغات درآمد کسب میکنه باور میکنید!!؟؟

بله حقیقت داره کافیه باور کنید تا شما هم همچین کسب و کاری رو در حالی که روی مبل لم دادید تجربه کنید...

اما همونطور که می دونید جمع کردن عضو برای کانال واقعاً سخته و خیلی ها به خاطر همین بعد از مدتی دلسرد میشن و دیگه ادامه نمیدن.

حتی خود شما هم اگه وارد کانالی بشید و ببینید تعداد اعضاش پایینه سریع لفت می دید ولی با دیدن یک کانال پر جمعیت ترجیح میدین که داخل کانال بمونید و استفاده کنید.

خب ما هم برای راحتی کار شما اومدیم سیستمی رو راه اندازی کردیم که بشه اعضای کانال رو به تعداد دلخواه افزایش داد.

کلیه ممبرهایی که به کانال شما اضافه میشن، ترکیبی از اعضای واقعی و غیرواقعی یا فرعی تلگرام هستند. ممکنه همون لحظه ورود لفت بدن یا اینکه چند روز بعد از کانالتون برن یا اصلا نرن. به عنوان مثال خود بنده 9 اکانت تلگرام دارم، که با اکانت اصلی در حین ممبرگیری در کانالتون عضو خواهم شد ولی بعد از اتمام کار احتمال اینکه لفت بدم زیاده. یا اینکه ممکنه از موضوع کانالتون خوشم بیاد و بمونم.

همه چیز بستگی به شما داره که کانالتون رو با چه موضوعی راه اندازی کنید که جذاب باشه و اعضا رغبت کنن بمونن و استفاده کنن. و به هیچ عنوان اختیار کاربرا دست من یا هیچ کس دیگه ای نیست که بتونیم ماندگاریش رو تضمین کنیم. جالبه که بدونید حتی بزرگترین کانالها که اعضای میلیونی دارن، همچنان جهت حفظ اعضاشون، از راههای افزایش ممبر استفاده میکن تا همیشه رقمی رو به رشد داشته باشن.

طبق آماری که داریم کانالهایی که به بالای 20-30 هزار عضو میرسن به راحتی می تونن با انجام تبادل اعضاشون رو سریعاً چند برابر کنن و حتی از راه جذب تبلیغات روزانه به مبالغ خوبی دست پیدا کنن.

نحوه کار به این صورته که شما تعداد ممبری که می خواین رو سفارش می دین و ما کانال شما رو برای ممبرگیری در لیست انتظار قرار میدیم. و در طول روز اگر محدودیتی از سمت تلگرام اعمال نشه بین 500 الی 1000 ممبر ارسال خواهد شد.

ملاک پایان ممبر گیری رسیدن اعضای کانال به عدد تعیین شده ست و کمتر از اون تحویل نخواهید گرفت. بعنوان مثال اگر 500 ممبر سفارش دادین و ما 500 تا ارسال کردیم ولی این وسط تعدادی ریزش داشتن دوباره تأمین میکنیم که به بالای 500 تا برسن و اسکرین شات میگیریم و کار تحویل داده میشه.

توجه داشته باشین که کانال شما حتما باید بصورت پابلیک باشه و از پذیرش لینک های پرایوت معذوریم.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

با سفارش پایه 100 عضو اضافه خواهد شد، برای تعداد بیشتر از افزودنی ها استفاده کنید.

به تعداد درخواستی یا بیشتر از آن ممبر به کانال آنها اضافه خواهد شد.

 

  • افزایش ممبر به: کانال
  • نوع ممبرها: فیک (غیرواقعی)، واقعی
  • موقعیت جغرافیایی ممبرها: ایرانی
  • فعالیت ممبرها: فعال، غیرفعال

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

سفارش گیری این کاره متوقف شده است.

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading