توضیحات کاره

شما از طرحی که مدنظر دارید با من صحبت می کنید یا اسکچ اون رو در اختیارم قرار می دهید یا فایل آتوکدش رو...

طبق نظر شما براتون مدل سه بعدی می سازم و تزئینش می کنم، اون رو با توجه به متریالی که قراره بکار ببرید متریال می کنم و نورپردازیش می کنم.

بابت مدلسازی کلی هزینه بسته به نوع پلان و متراژ محاسبه میشه

برای مدل های عامیانه ای که در کار استفاده میشن (مثل درب، پنجره، فرنیچر و ...) هزینه ای دریافت نمیشه اما درصورتیکه مدلی بخواهید که آبجکت اون نیاز به طراحی داشته باشه هزینه طراحی آبجکت جداگانه حساب میشه

پس از تحویل رندرهای نهایی درصورتیکه تمایل داشته باشید تصویر واقعیت مجازی قابل پخش در تبلت، موبایل و هدست واقعیت مجازی موبایلی و هدست دو چشم مخصوص وی آر براتون تولید میشه.

هزینه هر رندر بسته به نوع موتور رندری که استفاده می کنم، کیفیت تصویر و آنتی ایلیسینگ (محاسبات نورپردازی در هر پیکسل) از 160 هزار تومان تا 400 هزار تومان می تونه متغیر باشه.

هزینه تولید تصویر واقعیت مجازی تک چشم 360 درجه مناسب برای پخش در موبایل، تبلت و هدست واقعیت مجازی موبایلی از 300 هزار تومان و دو چشم مناسب هدست مخصوص وی آر بسته به داخلی و خارجی بودن پروژه و زاویه کسینوسی جداکننده از 900 تا 1200 هزار تومان متغیر هست.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

تصاویر خروجی با فرمت های PNG, JPEG, TIFF, OpenEXR یا هر فرمت استاندارد دیگری که مدنظر شما باشه ارائه میشه. برای نمونه های واقعیت مجازی علاوه بر ارائه تصویر خروجی با فرمت های گفته شده امکان ارائه فیلم از پخش تصویر در وی آر پلیر نیز با صوت دلخواه شما وجود دارد.

درصورتیکه پروژه شما شامل مدلسازی آبجکت باشه، در انتهای پروژه آبجکت مدل شده بدون دریافت هزینه اضافی در اختیارتون قرار داده میشه.

 

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  هر تصویر واقعیت مجازی 4 روز 10,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های ArtOwner