توضیحات کاره

بنده می توانم برای شما یک وب سایت حرفه ای،زیبا،امن و سریع را با کمترین هزنیه و سریع ترین زمان ممکن برای شما طراحی کنم و تحویل شما دهم.

برای طراحی وب سایت ها در انتخاب هاست مناسب شما را راهنمایی می کنیم تا در اجرای وب سایت مشکلی پیش نیاید.بهترین سیستم مدیریت وب سایت، وردپرس می باشید اما در صورت درخواست مشتری می توان از سیستم های مدیریت وب سایت دیگر برای طراحی وب سایت استفاده می کنم.

وب سایت آنگونه که مشتری بخواهد طراحی می شود و سعی می شود در طراحی وب سایت از تصاویر با کیفیت استفاده شود.قالب وب سایت وانکشگرا یا ریسپانسیو می باشد تا علاوه برای اینکه در کامپیوتر و لپ تاپ اجرا شود در موبایل و تبلت بخوبی اجرا شود.

وب سایت به همراه امکاناتی مانند،آمارگیر،صفحه تماس با ما،ایمیل،صفحه عضویت و صفجه ورود و ... ارائه می شود، همچنین در صورت درخواست مشتری از اماکانات دیگر نیز استفاده میشود.

هزینه طراحی وب سایت از 90000 تومان آغاز می شود که نسبت به دیگر طراحان وب سایت هزینه کمتری دریافت می شود،وب سایت شما نیز در کمترین زمان ممکن یعنی یک هفته تحویل شما داده می شود.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از طراحی وب سایت،نام کربری و رمز ورود به محیط هاست و وب سایت در اختیار مشتری قرار می گیرد و آموزش لازم جهت استفاده از وب سایت داده می شود

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از سایت طراحی شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  پشتیبانی از وب سایت +30 روز +15,000 تومان
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های AliJadgharib