توضیحات کاره

سلام، بنده ده سال سابقه تنظیم و سازبندی در منزل دارم و به تمامی نرم افزار ها و ترفند های ارکستراسیون و هارمونیزه کردن یک خط ملودی مسلط می باشم.

نوازنده پیانو گیتار و ترومپت هستم و دوره صدابرداری رو در خانه موسیقی تهران گذرانده ام ، و آماده ام که پروژه های موسیقی که مرحله ی ترانه سرایی و ملودی سرایی آنها تمام شده رو:

ساز بندی » ساختار بندی » تعین گام و تمپو مناسب » تنش سازی و تنش زدایی » ملودی نویسی ساز به ساز » هارمونیزه » ساخت پاساژ برای ساز ها  »  ادیت نهایی

کنم و به یک آهنگ آماده ضبط و پخش تبدیل کنم. همچنین در مراحل ترانه سرایی و ملودی سرایی هم می تونم کمک کنم. 

قیمت با توجه به سبک و خلوت یا شلوغ بودن پروژه و یا در صورت نیاز تعداد نوازنده برای تبدیل سمپل ها به ساز زنده، مشخص میشه.

 در صورت تمایل تماس حاصل فرمایید تا ماکت و نمونه کارها رو ارسال کنم.

 

مشتری با قیمت پایه پس از تحویل ترانه و ملودی به بنده از خدکات ساز بندی و هارمونی سازی و ترکیب آکورد و...کلیه مراحل تنظیم بهرمند می شود و یک پروژه موسیقی اماده ضبط تحویل میگیرد که مدت دقیقه ای آن بستگی به مدت زمان اثر دارد.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

مراحل کار به این صورت می باشد که ابتدا یک دمو و ماکت از کار تهیه می شود و به هنرمند برای بررسی داده می شود و بعد از اعمال نظریات هنرمند و تغییرات و ادیت کار تنظیم نهایی کار به خدمت هنرمند عرضه می شود ، و در نهایت در صورت تمایل هنرمند می تواند هر تعداد ساز سمپل را به ساز زنده تبدیل بکنیم که هر نوازنده هزینه ی جداگانه ی خود را دریافت می کند.

با سپاس

    توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

    نمونه ای از آهنگ تنظیم شده از این کاربلد را از اینجا دانلود و بررسی نمایید

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

    سایر کاره های Ahmad.ahmad.f